Seko mums Šodien saziedoti jau 1,287.12 €

Reiz cilvēkam bija draugs 2017

Atskaite 31.08.2018

2018.gada augustā patversmē "Dzīvnieku draugs" tika uzņemti 20 kaķi un 2 suņi, bet uz jaunām mājām devās 19 kaķi un 1 suns. Ielas kaķu sterilizācijas programmas ietvaros augustā "Dzīvnieku draugs" veica sterilizāciju 101 bezpajumtes kaķim (78 kaķenēm un 23 runčiem). "Dzīvnieku drauga" veterinārajā klīnikā augustā veiktas 20 vakcinācijas, 42 attārpošanas, kā arī 13 dzīvniekiem sniegta veterinārmedicīniskā palīdzība vīrusu un traumu gadījumos. 

No visiem 20 dzīvniekiem, kas augustā atraduši jaunas mājas, vislielākais prieks ir par kaķenītēm Beiliju, Liliju un Heksidīnu, kā arī par runčuku Hermani

Heksidīna patversmē nonāca aptuveni 5 mēnešus veca. Tā ka tobrīd patversmē Heksidīna bija viena no jaunākajām iemītniecēm, patversmes darbinieki bija pārliecināti, ka jaukā un murrātīgā kaķene drīz vien atradīs jaunos saimniekus. Tomēr mēneši gāja uz priekšu, bet kaķenīti uz mājām neviens tā arī neņēma. Visi, kas ienāca telpā, kurā Heksidīna mitinājās, priecājās par to, ka kaķene ir komunikabla un draudzīga, bet nevienam viņa neiepatikās tik ļoti, lai tieši viņu izvēlētos kā savu mīluli. Taču kādā jaukā dienā patversmē ieradās ģimene, kura vēlējās adoptēt kaķēnu. Ģimene jau bija izvēlējušies sev citu kaķēnu- Piksiju, tomēr, ieraudzījuši Hesidīnu, ģimene apspriedās un mājās devās ar abām kaķenītēm. Tā nu Heksidīna sagaidīja savu jauno ģimeni un tagad saimnieko savās īstajās mājās kopā ar Piksiju. 

Kaķis Hermanis petversmē nonāca kā kaķēns kopā ar māsiņu Hermionu. Hermione, būdama drošāka un komunikablāka, savas jaunās mājas atrada ātri. Bet Hermanis ilgu laiku bija nobijies, un ar cilvēkiem draudzēties īsti nevēlējās. Tomēr ar laiku Hermanis pierada pie apstākļiem patversmē un kļuva pavisam drošs. Runčuks bija ārkārtīgi draudzīgs, ziņkārīgs un murrātīgs. Viņš labi sadzīvoja ar pārējiem patversmes iemītniekiem, sevišķi mazajiem kaķēniem. Bet neviens par runčuku tā arī neinteresējās, un tā nu Hermanis dzīvoja patversmē un "piestrādāja" par mazo kaķēnu aukli. Hermanis labprāt visu dienu pavadīja, spēlēdamies un rūpēdamies par mazajiem. Taču pēc vairāku mēnešu gaidīšanas Hermanis sagaidīja savu jauno saimnieci. Tagad runčuks saimnieko kopā ar kaķeni Maru, kura arī vairākus mēnešus iepriekš tika paņemta no patversmes "Dzīvnieku draugs".

Abas kaķu meitenes Beilija un Lilija tika paņemtas no patversmes pirms 3 gadiem kā mazi kaķēni. Diemžēl pēc vairākiem gadiem ģimenes apstākļu dēļ saimniekiem bija jāšķiras no kaķenītēm. Jūlija beigās saimniece ar asarām acīs atvadījās no savām mīlulēm. Abas minces ļoti ātri iejutās patversmes dzīvē un parādīja, ka iepriekš ir ļoti mīlētas un lolotas. Nekas kaķenītēm nesagādāja lielāku prieku kā cilvēku uzmanība! Bet, tā ka kaķenītes patversmē nonāca tieši "kaķēnu laikā", darbiniekiem šķita, ka Beilijai un Lilijai ilgi nāksies gaidīt savus jaunos saimniekus. Augustā patversmi apmeklēja kāda jauka ģimene, kas vēlējās adoptēt kaķēnu. Bet, iepazinušies ar burvīgajām kaķēnēm, nolēma, ka uz mājām ņems tieši viņas! Tā nu abas māsiņas turpina saimniekot kopīgi, jaunajās mājās ir jau iejutušās, mīlētas un lolotas. 

Finanšu atsakite:
Medicīniskie līdzekļi: EUR 586.07
Veterinārie pakalpjumi: 128.77
Saimniecības preces EUR 53.10
Dzīvnieku barība: 919.84
Kopā izlietots EUR 1687.78

Citas atskaites:

Citi aktuāli projekti

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzība Aleksejam Tiščenko

Dosim bērniem iespēju!

Palīdzi Dr.Klaunam būt tur, kur viņu gaida!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

717 216.78 €