Seko mums Šodien saziedoti jau 1,419.12 €

Reiz cilvēkam bija draugs 2017

Atskaite 01.01.2017

2017.gada janvārī patversmē “Dzīvnieku draugs” uzņemti 44 kaķi un 1 suns, bet uz jaunajām mājām devās 37 kaķi un 1 suns. Vidēji patversmē ik dienas uzturējās 30 kaķi.

Ielas kaķu sterilizācijas programmas ietvaros janvārī „Dzīvnieku draugs” ir apmaksājis sterilizāciju 26  bezpajumtes kaķim. Veterinārmedicīniskā palīdzība un profilakses pasākumi “Dzīvnieku drauga” veterinārajā klīnikā ir veikti 44 dzīvniekiem.

Laimīgie stāsti janvārī
Puķe
4 gadus vecā kaķenīte Puķe patversmē nonāca 2016.gada aprīlī – viņu iepriekšējie saimnieki bija atnesuši uz veterināro klīniku iemidzināt...Puķe, nonākot patversmē, bija sresā, jo bija pieradusi pie bezrūpīgas dzīves privātmājā, un sākotnēji nevarēja pieņemt dzīvi patversmē būrī. Palēnām Puķe iedzīvojās un kļuva par patversmes kaķu “vecāko” – vienmēr mēģināja citiem ierādīt vietu, dusmojās, ja viņai tika kas liegts un šad un tad Puķe mēģināja izbēgt no patversmes telpām uz klientu pieņemšanas zāli, lai uzreiz sevi piedāvātu adopcijai. Diemžēl valdonīgā rakstura dēļ Puķi ilgi neviens neizvēlējās, līdz beidzot 28.janvārī Puķe tika adoptēta uz mājām Rīgā. Ļoti priecājamies, ka gandrīz pēc gada Puķei ir jauna ģimene.
Dūmiņš
Dūmiņš patversmē nonāca 2016.gada novembrī pavisam novārdzis un slims no Dārziņiem. Labsirdīga kundze viņu neatstāja, bet nogādāja “Dzīvnieku drauga” veterinārajā klīnikā. 2 mēnešus Dūmiņš atlaba no slimības un katru dienu kļuva arvien skaistāks un rādīja savu mīlīgo dabu. 21.janvārī Dūmiņu izvēlējās jauka ģimene no Rīgas un tagad viņš ir īsts mājas mīlulis.

Pēcis
Pēcis patversmē nonāca 2016.gada decembra sākumā no kāda Āgenskalna pagalma. Arī viņu no bada un aukstuma bija paglābusi kāda labsirdīga kundze, kuras mājās Pēcis uzturējās līdz nonāca patversmē. Pēcis bija ar ļoti “plašu” sirdi, draudzīgs pret visiem – patversmes iemītniekiem, darbiniekiem, ciemiņiem. Pēcis tika adoptēts 2017.gada janvārī un tagad viņu sauc par Petju un viņš jau ir iejuties jaunajās mājās.

Citas atskaites:

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Aleksejam Tiščenko

Operācija Ivitai Kupakai

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzi Pogai izaugt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

717 348.78 €