Seko mums Šodien saziedoti jau 1,539.12 €

Reiz cilvēkam bija draugs 2017

Atskaite 31.03.2018

2018.gada martā patversmē "Dzīvnieku draugs" tika uzņemti 20 kaķi, uz jaunām mājām devās 20 kaķi. Ielas kaķu sterilizācijas programmas ietvaros martā "Dzīvnieku draugs" ir veicis sterilizāciju 70 bezpajumtes kaķiem (47 kaķenēm un 23 runčiem). "Dzīvnieku drauga" veterinārajā klīnikā martā veiktas 29 vakcinācijas, 34 attārpošanas, 1 mikročipēšana, kā arī sniegta palīdzība 23 dzīvniekiem vīrusa infekciju un traumu gadījumos. 

Vislielākais prieks martā par Oksiju, Mailīti un Vilmu! Oksijs patversmē nonāca kopā ar trim citiem kaķīšiem, jo minču saimniece, gados veca kundze, vairs nespēja par saviem mīluļiem parūpēties. Par spīti savam cienījamam vecumam 9 gadus vecais Oksijs bija ārkārtīgi aktīvs, draudzīgs un zinātkārs. Šķita, ka kaķis pats ir pārliecināts, ka nav vairāk kā 4 mēnešus vecs. Tomēr patversmes darbinieki bažījās par to, ka Oksijam nāksies patversmē pavadīt garus mēnešus, jo kaķus tādā vecumā no patversmes adoptē ļoti reti. Tomēr kādā dienā patversmē ieradās cilvēki, kuri novērtēja viņa burvīgo, rotaļīgo raksturu un izvēlējās mājas dot tieši viņam!

Mailīte patversmē nonāca kā četrus mēnešus vecs kaķēns. Viņa tika atrasta uz ielas, kur, visticamāk, bija arī piedzimusi un pavadījusi visu savu bērnību, jo kaķenīte bija ļoti nedroša un kautrīga. Tomēr ar laiku Mailīte pierada pie apstākļiem patversmē un sāka izrādīt savu jauko raksturu. Skaidrs bija tas, ka kaķenītei vajadzīgi saimnieki, kuri nebaidīsies adoptēt tādu minci, kuram nepieciešams ilgāks laiks, lai pierastu pie dzīves vietas maiņas. Pagāja 4 mēneši līdz patversmē ieradās tieši šādi cilvēki- ģimene, kas saprata Mailīti un viņas vajadzības. 

Vilma patversmē nonāca no kādām lauku mājām, kur bija dzīvojusi ļoti sliktos apstākļos. Mince bija ļoti mierīga, nosvērtas dabas keķenīte, kura kumnicēja ar cilvēkiem. Tomēr viņas vecums- 7 vai 8 gadi bija šķērslis, lai kāds izvēlētos uz mājām ņemt tieši viņu. Martā patversmē viesojās brīvprātīgā no Vācijas, un kādā dienā patversmes darbiniekiem tika jautāts, vai viņa drīkstētu atpakaļ uz mājām doties ar Vilmu! Tā nu visi gatavojās ceļam. Vēlāk jaunā saimniece stāstīja, ka Vilma sevi parādīja no vislabākās puses- lidojuma laikā esot uzvedusies tik priekšzīmīgi, ka pat saņēmusi komplimentus no reisa apkalpes darbiniekiem!

Martā Dzīvnieku drauga klīnika ar nodibinājuma "Borisa un Ināras Teterevu fonds" iegādājās sev nepieciešamu aparatūru. Biedrības pārstāvji līdzdarbojušies arī likumdošanas izstrādē. 

Finanšu atskaite: martā iegādāta dzīvnieku barība 423.26 EUR vērtībā. 

Citas atskaites:

Citi aktuāli projekti

Lielas rūpes par mazajiem!

Mazo sirsniņu cerības

Piepildi bērniņa sapni!

#Neklusē!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

717 468.78 €