Seko mums Šodien saziedoti jau 1,539.12 €

Reiz cilvēkam bija draugs 2017

Atskaite 01.06.2017

2017. gada jūnijā patversmē “Dzīvnieku draugs” uzņemti 42 kaķi un 1 suns, bet uz jaunajām mājām devās 27 kaķi.
Ielas kaķu sterilizācijas programmas ietvaros jūnijā „Dzīvnieku draugs” ir veicis sterilizācijas 37 bezpajumtes kaķiem (32 kaķenēm un 5 runčiem).
Finanšu atskaite:
Saimnieciskie līdzekļi EUR 269.87
Medicīniskie līdzekļi EUR 51.85
Kopā izlietots EUR 321.72

Laimīgie stāsti jūnijā
Daži laimīgie stāsti, kā parasti, ir īpaši.
Lotiņa.
Lotiņa pavisam slima tika atrasta uz ielas. Mazais kaķēns, patversmē nonākot, bija ļoti dusmīgs un nobijies. Lai arī bailes un dusmas ar laiku kaķēnam pārgāja, īsti iejusties patversmes vidē Lotiņai tā arī nesanāca. Pamazām mincīte atvērās, kļuva aktīvāka un ar saviem pazīstamajiem patversmes darbiniekiem reizēm pat atļāvās paspēlēties un murrādama ļāvās glāstiem, lieli trokšņi un sveši cilvēki kaķenītei radīja lielas bailes. Pēc 3 mēnešiem kāda sieviete, neskatoties un Lotiņas biklumu, izvēlējās sev līdzi uz mājām ņemt tieši viņu un mājās mincīte iejūtas daudz ātrāk, jau ir pieķērusies savai saimniecei un kļūst arvien drošāka un atvērtāka!
Roze
Rozīte patversmē nonāca no Iecavas, kur tika atrasta uz ielas. Mince ar krāšņo kažociņu bija jauka raksturā, tomēr viņai nācās gaidīt 2 mēnešus, kamēr patversmē ieradīsies viņas īstā saimniece, kura, neskatoties uz to, ka patversme bija pilna ar kaķēniem, izvēlējās tieši viņu. Tagad Roze saimnieko Madonā, un jaunajās mājās iejutās jau pirmajās dienās!
Frēzija
Kaķenīte Frēzija nonāca patversmē, jo viņas saimniece smagi saslima. Mince notikušo ļoti pārdzīvoja un ilgu laiku pavadīja, ierāvusies būra tālākajā stūrītī, pakustoties vien tik daudz, lai paēstu vai apmeklētu kaķu tualetes kastīti. Tāpēc patversmes apmeklētāji skaisto minci nemaz nemanīja, un tā nu Frēzija ilgu laiku pavadīja patversmē, cenšoties būt pēc iespējas neredzamāka. Tomēr lēnām un pamazām kaķenīte atvērās un sāka izrādīt, ka viņas raksturs patiesībā ir vēl burvīgāks, kā rudais kažociņš. Mince atsāka uzticēties cilvēkiem un draudzējās arī ar pārējiem patversmes iemītniekiem, un, kad mince beidzot atplauka, viņas jaunie saimnieki atradās pavisam ātri!

Notikumi
Ar Bridžitas Bordo fonda atbalstu sterilizēs ielas kaķus Rīgā
Sociālajā veterinārajā klīnikā “Dzīvnieku Draugs” no 12. jūnija aizsāksies starptautisks projekts, kura ietvaros tiks sterilizēti vairāki simti bezpajumtes kaķu no Rīgas kaķu kolonijām.
Projektu atbalsta Bridžitas Bordo fonds (La Fondation Brigittte Bardot) no Francijas, ar ko “Dzīvnieku Draugs” sadarbojas jau piekto gadu. Projekta ietvaros šogad pēc programmas “noķer-sterilizē-atlaiž” (NSA) principiem Rīgā plānots sterilizēt 535 kaķus. Kopumā ar Bridžitas Bordo fonda atbalstu sociālajā veterinārajā klīnikā “Dzīvnieku Draugs” piecu gadu laikā sterilizēti 1570 bezpajumtes kaķi.
Saeima aizliedz dzīvnieku cirku!
Saeima ceturtdien, 15.jūnijā, 3. lasījumā atbalstīja savvaļas dzīvnieku cirka aizliegumu! Visi deputātes Jūlijas Stepaņenko priekšlikumi tika noraidīti.
Šī ir vēsturiska uzvara un izcils sasniegums Latvijas dzīvnieku aizsardzībā, padarot Latviju par pirmo no Baltijas valstīm, kas panākusi šādu aizliegumu!
Sakām lielu paldies visiem, kas atbalstīja kampaņu un gāja uz protestiem par cilvēcīgu cirku!
Kaķu eņģelis 2017
Šī gada 14. jūnijā “Kristīnes Čilveres dzīvnieku draugu biedrība” tradicionāli pulcināja kopā un godināja 2017. gada “Kaķu eņģeļus” – cilvēkus, kuri nesavtīgi ziedo savu brīvo laiku, spēkus un līdzekļus, lai aprūpētu bezpajumtes kaķus un rūpētos par sakoptu vidi mums apkārt.
Vēloties sarūpēt šiem grūtā labdarības darba darītājiem patiesus svētkus un garīgu baudījumu, izmantojot Borisa un Ināras Teterevu fonda dāvināto bezmaksas apmeklējumu, biedrība deva „Kaķu eņģeļiem” iespēju gida pavadībā apskatīt izstādi “PRADO 12 raksturi” – pasaules slavenu mākslinieku divpadsmit meistardarbus, kas Spānijas lielākajā muzejā PRADO gadsimtiem priecējuši miljoniem skatītāju un pašlaik skatāma Rīgas Biržā.
Lielu paldies sakam arī “Royal Canin” par “Kaķu eņģeļiem” sarūpētajām dāvanām – katram tika uzdāvināts Royal Canin pleds un iepirkumu soma!
Sirsnīgs paldies ziedotājiem!

Citas atskaites:

Citi aktuāli projekti

Grāmatu starts

Palīdzība Dominikam Vilcānam

Palīdzība Nikitam Burijam

Gaisma mūsu brīvībai!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

717 468.78 €