Seko mums Šodien saziedoti jau 5,323.30 €

Reiz cilvēkam bija draugs 2017

“Dzīvniekiem ir ko teikt. Tiem nav balss, valoda, kuru mēs cilvēki spētu vai gribētu iemācīties. Tomēr tiem ir bezgala daudz sakāmā – ne tikai par sevi, bet arī par visu pasauli, par dzīvo būtņu savstarpējām attiecībām un galu galā – par mums pašiem.”

Dzīvnieku Drauga fonda dibinātāja Čilvere

Īstenojot projektu “Reiz cilvēkam bija draugs” kopš 2004. gada aprīļa, tiek nodrošināta pārtika, medikamenti un pajumte nelaimē nonākušajiem cilvēkiem mazākajiem draugiem - gan mājas (istabas) dzīvniekiem, gan eksotiskajiem dzīvniekiem, kuri ir palikuši bez saimnieka un nonākuši patversmē, gan savvaļas dzīvniekiem, kas ir cietuši un kuriem ir nepieciešama palīdzība.
Projektu īsteno biedrība “K. Čilveres dzīvnieku draugu biedrība”, kas pastāv, tikai pateicoties ziedojumiem. Patversmē “Dzīvnieku draugs” ik dienas uzturas vidēji 70 kaķi, kā arī citi mīļdzīvnieki. 2016. gadā patversme “Dzīvnieku draugs” ir uzņēmusi 370 kaķus, 6 suņus, 3 trušus, papagailīti un 2 degu smilšu pelītes. Uz jaunām mājām ir aizgājuši 315 kaķi, 5 suņi, 1 papagailītis, 3 truši un 1 degu smilšu pelīte! Sterilizēti 1000 ielas kaķi, bezmaksas veterināro palīdzību saņēmuši 1053 dzīvnieki. Tie visi ir laimīgie stāsti!

Ziedojumi projektā palīdzēs:

  • Iegādāties barību kaķēniem, kaķiem un dzīvniekiem ar īpašām vajadzībām;
  • Iegādāties vakcīnas, medikamentus un sniegt veterinārārstu pakalpojumus, jo nereti atrastie dzīvnieki ir tik novārguši, ka tiem nepieciešama īpaša aprūpe – traumu ārstēšana vai steidzama operācija;
  • Iegādāties dzīvniekiem nepieciešamas lietas – būrus, barības trauciņus, gultiņas u.tml.;
  • Sniegt informāciju sabiedrībā, meklējot gādīgus un labsirdīgus, jaunus saimniekus patversmes iemītniekiem;
  • Veidot izglītības programmas par dzīvnieku labturību un aizsardzību, īpaši bērniem un jauniešiem, lai palīdzētu izprast dzīvnieku dabu un veicinātu atbildību par tiem.

Projektam “Reiz cilvēkam bija draugs!” iespējams ziedot arī pa ziedojuma tālruni 9000 6781 (maksa par zvanu 1.42 EUR).

Laiks ir tikpat vērtīgs kā nauda un pat vērtīgāks, jo sirds siltumu nevar nopirkt. Ir daudz veidu, kā palīdzēt, esot par biedrības “K. Čilveres dzīvnieku draugu biedrība” brīvprātīgo.

Vairāk uzzināt par biedrību “K. Čilveres dzīvnieku draugu biedrība”, kā arī redzēt visus patversmē esošos dzīvniekus var interneta vietnē www.dzd.lv

“Mēs aizsargājam tos, kuri paši to nespēj, un palīdzam tiem, kam visvairāk tas ir nepieciešams”

Projekts ievietots portālā 20.01.2017

Projekts noslēgts 31.12.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Rūpju bērnu māmiņām

Atbalsts Ukrainas tautai

Atbalstīsim Ukrainas studentus, pasniedzējus, zinātniekus!

Esi Ķepu Draugs!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

7 481 606.95 €