Seko mums Šodien saziedoti jau 7,700.70 €

Dod Pieci - salabo bērnību!

Atskaite 31.12.2020

ATSKAITE PAR 2020.GADA 1.OKTOBRI- 31.DECEMBRI: 

Organizējot satikšanās pasākumus, iepazināmies ar Agati (vārds mainīts), kas vēlējās pastāstīt plašākai sabiedrībai savu stāstu. Novembra sākumā publicējām interviju ar viņu - sievieti, kas tikai 27 gadu vecumā uzzinājusi, ka ir adoptēta. Ar savu stāstu viņa vēlas palīdzēt citiem adoptētājiem un tiem, kas ir adoptēti - stāstot par atklātības nozīmi un to, kā tikt galā ar faktu, ka esi adoptēts. Intervija pieejama šeit: https://plecs.lv/lv/jaunumi/es-neesmu-ta-par-ko-sevi-uzskatiju?id=49

1. decembrī Pleca Facebook lapā norisinājās tiešsaistes saruna ar Daugavpils bāriņtiesas pārstāvēm - priekšsēdētāju Elitu Praņevsku un priešsēdētājas vietnieci Rutu Veliku. Bāriņtiesas locekles atbildēja uz esošo un topošo uzņemošo ģimeņu jautājumiem - gan tiem, kas tika iesūtīti iepriekš, gan tiem, kurus skatītāji uzdeva tiešsaistē. Decembra laikā ar uzņēmuma SIA "KGK Knutsson" atbalstu izsūtījām uzņemošajām ģimenēm sveicienus ar pasta starpniecību. Kopumā 154 ģimenes, kurās šobrīd atrodas uzņemti bērni, saņēma kompaktdiskus ar šūpuļdziesmām un īpašu apsveikuma kartīti no Pleca. 

Šajā laika posmā praktsikā palīdzība sniegta 4 ģimenēm. Vienai aizbildņu ģimenei bija nepieciešama auklīte, savukārt 3 citām ģimenēm bija nepieciešams pshoterapeitu atbalsts. 

MENTORU PORGRAMMA:

No ziedojumiem katru mēnesi segta mentorpakalpojumu apmaksa vairāk kā 24 ģimenēm. Mentors atbalsta un sniedz padomu ģimenēm gan ikdienas situāciju risināšanā, gan problēmsituācijās. Lai palīdzētu ģimenei risināt dažādas problēmsituācijas, "Pleca" mentori iesaistās darbā ar pašvaldībām, ministrijām, citām iestādēm, instiūcijām un atsevišķiem profesionāļiem. Šajā periodā organizēta viena supervīzija mentoriem, sniedzot atbalstu konkrētu gadījumu risināšanā.

SAZIŅA AR ĢIMENĒM:

No oktobra sākuma līdz decembra beigām ģimenēm sniegts atbalsts 2735 stundu apmērā. Piedāvājot uzņemt ģimenē konkrētu bērniņu, mēnesī tiek komunicēts ar līdz pat 254 ģimenēm. Lai risinātu konkrētas ģimenes vajadzības un jautājumus, notikušas 6 individuālās konsultācijas. Šajā periodā kopumā saņemti 535 zvani, "Pleca" draudzīgie konsultanti paši telefoniski sazinājušies ar ģimenēm 320 reizes, sarunās kopumā pavadīta 74 stundas. Pastāvīgi sniegtas konsultācijas e-pastā un sociālajos tīklos.

FINANŠU ATSKAITE: 
Darba alga konsultantiem un ekspertiem: 11 637.40 EUR
Mentoru programmas nodrošināšana: 4 814.83 EUR
Palīdzība ģimenēm krīzes situācijās: 929.00 EUR
Telpu noma un citas administratīvās izmaksas: 6 851.53  EUR 
KOPĀ: 24 232.76 EUR

 

Citas atskaites:

Citi aktuāli projekti

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

POGA uz riteņiem

Palīdzība Paulai Patrīcijai Rumpei

Mazo sirsniņu cerības

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

897 313.69 €