Seko mums Šodien saziedoti jau 501.00 €

Dod Pieci - salabo bērnību!

Katram sirds sažņaudzas sāpēs, iedomājoties, kā jūtas vecāku pamests bērniņš, kurš vakarā aizmieg bērnu nama gultiņā, un kuram nav neviena, kam ierausties azotē, ja redzēts slikts sapnītis. Iespējams, daudzi no mums kādreiz ir aizdomājušies, ka varētu palīdzēt, taču baidāmies un nezinām, vai spēsim būt pietiekami labi vecāki pieņemtajam bērnam, vai mums izdosies. Un tas ir dabiski pirms tik nozīmīga lēmuma!

Lai šādā brīdī no domātāja kļūtu par darītāju, lai saņemtu atbildes un atbalstu, ir nepieciešams atbalstošs plecs. Atbalsta programma PLECS ir domāta ikvienam, kurš vēlas sniegt ģimenes rūpes bērniem no bērnu nama.

Par labdarības maratonā Dod Pieci saņemtajiem ziedojumiem tiks sniegta praktiska un emocionāla palīdzība cilvēkiem, kuri ir gatavi kļūt par audžuģimeni, aizbildni, adoptētāju, viesģimeni vai mentoru. Ar konsultācijām, apmācībām un padomiem mēs būsim blakus procesā jau no brīža, kad sirdī dzimusi doma, ka savā ģimenē varētu uzņemt bērnu. Mēs sniegsim atbalstu, kad būs jāiesniedz dokumenti atbildīgajām institūcijām, kad būs jāiziet apmācība un izvērtēšana, un palīdzēsim atrast atbalsta plecu arī tad, kad ģimenē ienāks bērns. Katri ziedotie pieci eiro tiks pārvērsti reālā atbalstā! Plecs būs blakus, lai palīdzētu!  

Latvijā ir 1200 bērni, kuru ģimeni aizvieto valsts. Vienīgais iemesls, kāpēc eksistē bērnu nami, ir sabiedrība. Mēs paši atsakāmies no šiem bērniem.

PLECS mērķis ir panākt, lai katram bērnu nama bērnam būtu ģimene. PLECS būs ikvienam, kurš vēlas sniegt ģimenes rūpes bērniem no bērnu nama. 

Labdarības maratona laikā no 17.-23. decembrim trīs Latvijas Radio 5 Pieci.lv dīdžeji – Toms Grēviņš, Magnuss Eriņš un Aleksis Vilciņš vienu nedēļu dzīvos un strādās īpašā stikla studijā, atskaņojot klausītāju par ziedojumiem izvēlētās dziesmas. Šogad stikla studija pirmo reizi atradīsies Doma laukumā līdzās tradicionālajam Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņam.

Dod Pieci stikla studiju ik dienu apciemos Latvijā pazīstamas personības un ar muzikāliem priekšnesumiem uzstāsies Latvijas populārākie mūziķi. Dod Pieci norisei 24 stundas diennaktī varēs sekot Latvijas Radio 5 - Pieci.lv ēterā, tiešsaistē dodpieci.lv un lsm.lv, kā arī ik vakaru Latvijas Televīzijas kanālos.

Vairāk informācijas plecs.lv.

Projekts ievietots portālā 03.11.2017

Projekts noslēgts 07.01.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Ziedot iespējams arī zvanot uz labdarības tālruni 90067005*.

*Maksa par zvanu 1,42 EUR, tai skaitā Lattelecom apkalpošanas maksa par katru zvanu 12,1%. Ja Jums neizdodas noziedot zvanot no mobilajiem tālruņiem, lūgums sazināties ar savu operatoru, lai noskaidrotu vai Jūsu izvēlētais tarifs ļauj veikt zvanus uz labdarības tālruņiem. Diemžēl priekšapmaksas karšu lietotājiem nav iespējams ziedot zvanot uz labdarības tālruni.

Citi aktuāli projekti

Osokina Brīvības festivāls Ukrainai

Palīdzība Alisei Skujiņai

Atkārtota palīdzība Laimai Mirzojevai

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

6 689 787.94 €