Seko mums Šodien saziedoti jau 1,444.25 €

Dod Pieci - salabo bērnību!

27.12.2017

Labdarības maratonā Dod Pieci šogad ir ziedoti 358 121,87 eiro!

Labdarības maratonā Dod Pieci, ko rīko Latvijas Radio sadarbībā ar Latvijas Televīziju un Ziedot.lv, saziedoti 358 121 eiro. Dod Pieci šogad aicināja palīdzēt Latvijas bērnu namos augošajiem bērniem nokļūt ģimenēs, un visi labdarības maratona laikā saziedotie līdzekļi tiks novirzīti jaunizveidotajai atbalsta programmai Plecs, kas darbosies Ziedot.lv paspārnē.

01.12.2017

Parakstīts Memorands par kopīgu sadarbību labdarības maratona DOD PIECI mērķa sasniegšanā

Šogad labdarības maratons Dod Pieci aicina sabiedrību ar savu ziedojumu atbalstīt mērķi, lai katram bērnu nama bērnam būtu ģimene. Vienīgi sadarbojoties valsts institūcijām, privātajam sektoram un medijiem šo mērķi iespējams sasniegt. Tāpēc šodien Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notika sadarbības memoranda svinīgā parakstīšana, klātesot Latvijas Radio, Latvijas Televīzijai, Labklājības ministrijai, Ziedot.lv, SEB Bankai un Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņam.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Paulai Patrīcijai Rumpei

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzība Annai Viktorijai Štrobergai

Dakteris POGA

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

959 163.59 €