Seko mums Šodien saziedoti jau 4,084.36 €

Smagi un nedziedināmi slimiem cilvēkiem

Slimību neieplāno. Slimība nešķiro un nežēlo. Slimība sāp. Ziedot.lv sniedz palīdzību smagi slimu un nedzināmu cilvēku ārstniecībā un aprūpē, kā arī ārkārtējos gadījumos sociālo palīdzību, pieņemot individuālus palīdzības lūgumus. 

Kad cilvēks ir hroniski vai nedziedināmi slims, viņš piedzīvo sāpes, ķermeņa nevarību un bezcerību. Bieži nepieciešamas valsts nekompensētas zāles, ārstu konsultācijas, rehabilitācija un izmeklējumi, kuriem nereti beigušās valsts apmaksātās vietas. Slimot ir dārgi, un bieži sasirgušais par saviem līdzekļiem nepieciešamo nespēj apmaksāt.

Pēc pārciesta insulta, infarkta, vēža vai citas smagas slimības, kas kļuvusi neārstējama, cilvēkam nepieciešama aprūpe un viņš atkarīgs no apkārtējiem līdz pat mūža galam. Dažreiz tās ir dažas nedēļas vai mēneši, bet citkārt - vairāki gadi. Ģimenēm, kuras rūpējas par nedziedināmi slimiem tuviniekiem, ik dienu nepieciešams neizmērojams emocionālais un fiziskais spēks, kā arī ievērojami naudas līdzekļi. Uz ģimenes pleciem ir slimnieka ikdienas aprūpe – kopšana, cilāšana, mazgāšana un medikamentu ievade. Bieži vien kāds no tuviniekiem nestrādā, lai būtu kopā un rūpētos.

Medikamenti, ārstu konsultācijas, izmeklējumi, rehabilitācija, autiņbiksītes, paladziņi, speciālie guļošu cilvēku ķermeņa aprūpes un mazgāšanas līdzekļi, brūču kopšanas līdzekļi, pārsēji un daudz citas preces nepieciešamas ik dienu. Bieži nepieciešams arī speciāls medicīniskais uzturs, jo cilvēks pats vairs nespēj ēdienu pilnvērtīgi uzņemt. Medikamenti, aprūpe mājās vai aprūpes iestādēs izmaksā pat vairākus simtus eiro mēnesī, ko cilvēkiem ir grūti vai pat neiespējami pašiem apmaksāt. Mēs nevaram pieļaut, ka smagi slimi cilvēki paliek bez palīdzības. 

 

Projekts ievietots portālā 01.01.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Aktuālie apakšprojekti:

Atkārtota palīdzība Edītei Borisovai

No 2 550.00 € saziedoti 1 863.00 €

Smagi slimas sievietes aprūpe

Kopā: 0.00

Vārds, Uzvārds
E-pasts


Realizētie apakšprojekti:

Citi aktuāli projekti

Ukrainas bēgļu atbalstam

Twitter konvojs Ukrainai

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Atkārtota palīdzība Normundam Saulem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

411 738.35 €