Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Atkārtota palīdzība Jekaterinai Grudņickai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste 2023. gadā ir noslēgta. 

Jekaterina ir 23 veca jauniete no Rīgas. Viņai kopš dzimšanas ir bērnu cerebrālā trieka, kas izpaužas kā kustību traucējumi. Nepārtauktas un mērķtiecīgas rehabilitācijas rezultātā meitene var pati nostāvēt kādu laiku bez atbalsta, kāpt pa kāpnēm turoties pie margām, pati var noiet pat nelielu attālumu, garākus gabalus ar rolatoru. Neskatoties smago slimību, Jekaterinai pagājušajā gadā ir ieguvusi augstāko filoloģisko izglītību, viņa zin krievu, latviešu un angļu valodas, cer tuvākajā laikā atrast darbu. Jekaterinas ikdienas neatņemama sastāvdaļa ir regulāra rehabilitācija. Jekaterinas ģimene lūdz palīdzību apmaksāt 14 dienu kursu rehabilitācijas centrā Jaunķemeri līdz pat 1000 eiro apmērā, kā arī 40 nodarbības baseinā un 40 fizioterapijas, kas maksā attiecīgi 30 eiro un 27,50 eiro par reizi. Gadā kopā Jekaterinas rehabiltācijai nepieciešami 3300 eiro. Lielas problēmas Jekaterinai ir ar zobu labošanu, jo viņas diagnozes dēļ, to var veikt tikai pilnā narkozē, kas maksā 350 eiro. 2 stundu narkozes laikā var salabot vai izraut vairākus zobus. Tādējādi šāda vizīte var izmaksāt līdz pat 1000 eiro. 

Palīdzēsim Jekaterinai!

* Pēdējās izmaiņas 20.12.2023. 

Projekts ievietots portālā 21.02.2023

Projekts noslēgts 31.12.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Daria Vaseho

Palīdzība Marijai Ogorodņikovai

Rūpju bērnu māmiņām

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €