Seko mums Šodien saziedoti jau 4,900.13 €

Palīdzība Edgaram Timofejevam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota!

Edgaram no Saldus ir 24 gadi. Viņš ir aktīva un sportiska dzīvesveida piekritējs. Viņam ļoti patīk sportot, bet visdrīzāk viņš nepiefiksēja, ka sevi ir pārpūlējis. Reiz, ceļot svarus, Edgars izmežģīja plecu. Plecs bija ilgstoši sāpošs, bet ar laiku pleca sāpes pārgāja. Likās, ka viss ir labi, tomēr pēdējā laikā jau arvien biežāk un biežāk sanāk atkal izmežģīt plecu, kas arvien vairāk traucē ikdienas aktivitātēm.
Edgars uzsāka ārstu apmeklējumus. Viņš veica rentgenu, magnētisko rezonansi, apmeklēja vairākus traumatologus un ortopēdus, līdz noskaidrojās, ka labā pleca savienojums ir bojāts un ir nepieciešama operācija. Operācija ir valsts apmaksāta, bet Edgaram pašam ir jāmaksā par 6 enkurskrūvēm pleca locītavas stabilizācijai un par imobilizācijas ortozi kopā 1550 eiro. Edgars līdz šim ticis pats galā, taču šobrīd viņam šādu līdzekļu nav, tāpēc viņš lūdz līdzcilvēku palīdzību. Palīdzēsim Edgaram!

Projekts ievietots portālā 03.03.2023

Projekts noslēgts 21.03.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Savvaļas bites Ukrainas armijai!

Ūdensdziedniecība bērniem ar kustību traucējumiem

Skolas autobusi Ukrainas bērniem

Palīdzība Jānim Ozoliņam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 331 718.91 €