Seko mums Šodien saziedoti jau 5,525.00 €

Atkārtota palīdzība Anastasijai Ideļkinai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota. 

Palīdzību  ikgadējai rehabilitācijai lūdz Anastasija. Viņai ir 25 gadi, viņa ar vecākiem dzīvo Jēkabpilī. Meitene ir smagi slima jau kopš dzimšanas. Viņai ir bērnu cerebrālā trieka, epilepsija un spastiska tetraparēze, meitenei ir arī garīgās attīstības traucējumi.

Anastasija staigā pati, bet ar lielām grūtībām, viņa ir pārcietusi četras operācijas, viņa cieš no epilepsijas lēkmēm. Anastasijas ikdiena paiet mācībās internātpamatskolā, brīvdienās un skolas brīvlaikos meitenei ir nepeiciešama pilna vecāku uzraudzība un aprūpe. Anastasijas stāvokli uzlabo regulāri saņemtās rehabilitācijas, pretējā gadījumā grūti teikt, vai meitene šodien spētu staigāt pati. Anastasijas tētis strādā par sētnieku un gadās, ka nākas ņemt līdzi Anastasiju uz darbu, ja nav kas viņu pieskata. Viņiem ļoti patīk apmeklēt koncertus un dažādus pasākumus.  

Anastasija regulāri iziet rehabilitāciju, lai nepasliktinātu savu stāvokli. Ģimene vēršas ar lūgumu palīdzēt rehabiltācijas kursa apmaksai rehabilitācijas centrā „Jaunķemeri”. Vienam rehabilitācijas  kursam 14 dienu garumā nepieciešami 1200 eiro, kas ietver gan reitterapijas nodarbības, gan masāžas, kā arī maksu par pavadoni rehabilitācijas laikā. Abi vecāki strādā, taču šādu summu sakrāt viņi nespēj.

Palīdzēsim Anastasijai! 

Projekts ievietots portālā 18.12.2022

Projekts noslēgts 26.01.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība sirmgalvjiem

Datori Čerņihivas skolēniem

Atkārtota palīdzība Sņežanai Šemakovskai

Atbalsts Ukrainas mācībspēku ģimenēm un RSU studentiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 490 141.95 €