Seko mums Šodien saziedoti jau 5,769.70 €

Atkārtota palīdzība Jekaterinai Ļebedevai 2023

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste 2023. gadā ir noslēgta. 

Mūsu palīdzību lūdz Jekaterina no Ogres. Viņai ir 31 gads, kopš bērnības viņa cīnās spinālo muskuļu atrofiju, kas izpaužas kā muskuļu vājums un kustību traucējumi, mugurkaula un gūžu deformāciju, kas rada stipras sāpes.  Kopš 12 gadu vecuma Jekaterina bija gandrīz guļoša, taču pirms vairākiem gadiem viņa izcīnīja iespēju veikt operāciju Somijas klīnikā, pēc kuras viņa atkal iemācījās sēdēt un pārvietoties ratiņkrēslā.

Tomēr, neskatoties uz smago slimību, Jekaterina ir pabeigusi gan vidusskolu, gan mācījusies tālmācībā, gan uzsākusi studijas, kuras gan finansiālu apsvērumu, gan veselības stāvokļa dēļ pabeigt neizdevās. Jekaterina iespēju robežās strādā - gan tulkošanā, gan reklāmas tekstu radīšanā, kā arī raksta rakstus dažādos medijos latviešu un krievu valodās, viņa arī darbojas kā sociālo tīklu administrators.

Kad slimība saasinās, mazina viņas spēkus un liedz kustības, viņa nepadodas un meklē iespējas kā maksimāli atvieglot savu stāvokli. Ikdienā Jekaterina nevar iztikt bez aprūpētājiem, jo pakāpeniski kļūst arvien vājāka. Viņas vecāki pirms vairākiem gadiem ir miruši, tādēļ Jekaterinai jātiek galā pašai. Taču ne visu viņai izdodas īstenot, tādēļ nepieciešams līdzcilvēku atbalsts.

Jekaterina lūdz palīdzību apmaksāt vienu no aprūpētājiem, kas katru dienu pie viņas nāk 3 stundas, lai paveiktu to, ko viņa pati nespēj gan sevis aprūpē, gan elementāru ikdienas aktivitāšu veikšanā. Mēnesī tas izmaksā līdz 640 eiro, bet gadā 7 680 eiro.

Ne tikai fizisko spēju mazināšanās, bet arī stipras sāpes un bezmiegs nomoka Jekaterinu. Bez pretsāpju zālēm Jekaterina nespēj no rīta pat tikt līdz ratiem. Miega traucējumu novēršanai un sāpju mazināšanai viņai jālieto medikamenti, kas ik mēnesi maksā līdz pat 100 eiro, gadā kopā 1200 eiro.

Šobrīd Jekaterinai nepieciešams arī jauns individuāli pielāgojams ratiņkrēsls. Ratus nepieciešams izgatavot pēc pasūtījuma, jo viņa pati nespēj noturēt savu ķermeni, tāpēc katrai daļai jābūt pielāgotai tieši pēc viņas izmēriem, komplektācijā ir iekļauts arī pret izgulējumu spilvens pareiza izmērā un forma, lai atvieglotu sēdēšanu ratos. Valsts šādā gadījumā par ratiem maksā 1601,60 eiro, bet pašai jāmaksā 1761,68€. Šādu līdzekļu viņai nav, tādēļ viņa lūdz palīdzību. 

Palīdzēsim Jekaterinai!

 

Projekts ievietots portālā 18.01.2023

Projekts noslēgts 31.12.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Ernestam Žegodam

Palīdzība Keitai Vītiņai

Palīdzība Diānai Priedei

Palīdzība Anitai Pormanei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 950 704.30 €