Seko mums Šodien saziedoti jau 340.00 €

Stiprini Stipros 2022

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste 2023. gadā ir noslēgta. 

Rūpes par smagi slimu tuvinieku daudziem Latvijas iedzīvotājiem ir ikdiena. Šie cilvēki no malas parasti izskatās stipri un varoši, tomēr nereti uz viņu pleciem ir uzlikts pārāk daudz. Gan fiziski, gan emocionāli. Un brīži, kas daudziem, iespējams, sagādā prieku, šiem stiprajiem ļaudīm nāk ar papildu rūgtuma un raižu devu. Viens no tādiem ir bērna pieaugšana – jaunietim sasniedzot pilngadību, valsts un pašvaldības atbalsts ievērojami samazinās. Kādam tas notiek 18, bet kādam 20 gadu vecumā, tomēr dzimšanas diena ir pagalam sūrs notikums, jo slogs uz tuvinieku pleciem kļūst vēl smagāks.

Latvijas vadošais medijs "Delfi" sadarbībā ar labdarības organizāciju "Ziedot.lv" atbalsta projektā "Stiprini stipros" jau piekto gadu aicina stiprināt ģimenes, kurās ir aprūpējams tuvinieks, lai, neatkarīgi no vecuma, nepieciešamais atbalsts būtu pieejams. Jo mums ir svarīgi, lai stiprie neizdeg!

Projekts ievietots portālā 06.12.2022

Projekts noslēgts 31.12.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība sirmgalvjiem

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Palīdzība ārkārtas situācijās

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 740 346.94 €