Seko mums Šodien saziedoti jau 3,167.00 €

Palīdzība Artūram Greinim

Artūram no Smiltenes novada ir 20 gadi. Kopš 1. klases Artūrs spēlē basketbolu, ko uzsāka Cēsīs un pēc tam turpināja Valmieras basketbola skolā. Treniņu slodzes dēļ viņš bija pametis mācības, bet tagad ir atgriezies un mācās 11. klasē tālmācībā. Artūrs savu dzīvi nopietni vēlas saistīt ar basketbolu. 

Pērnā gada vasarā viņš bija vienojies par spēlēšanu basketbola klubā, taču īsi pirms līguma slēgšanas viņš krita un sarāva ceļgala krusteniskās saites. Tas mainīja Artūra plānus un sapņus. Basketbols un spēļu tiesāšana ir nolikta uz pauzes, jo kājai nepieciešama operācija. Tā maksā 2550 eiro. Šādu līdzekļu ģimenei nav, tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību. Artūrs ļoti cer operāciju veikt jau tuvākajā laikā, iziet rehabilitāciju, jo vasarā viņš ļoti vēlas atsākt kvalifikācijas spēļu tiesāšanu un atgriezties uz basketbola laukuma. Palīdzēsim!

Projekts ievietots portālā 24.03.2023

Projekts noslēgts 17.04.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Drošie soļi

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Spēka, dzīvības un izturības malks Ukrainai!

Palīdzība Violetai Antoņenko

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 159 770.59 €