Seko mums Šodien saziedoti jau 1,204.26 €

Atkārtota palīdzība Jeļenai Boļševičai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem nepieciešamā summa ir saziedota! 

Jeļena jeb Liene ir no Rīgas, viņai ir 34 gadi. Pirms 11 gadiem, tolaik 23 gadus veco Lieni kādā vakarā pilsētas centrā uz ielas smagi piekāva. Viņai bija galvas smadzeņu kontūzija. Jauniete bija komā pat divas reizes, kad atmodās viņas stāvoklis bija ļoti smags. Viņa nerunāja, nespēja ēst pati un staigāt. Taču ar cītīgu rehabilitāciju viņas stāvoklis pakāpeniski uzlabojās. Liene pamazām atguva spēju runāt gan krievu valodā, gan latviešu valodā, pati ēst un staigāt ar speciālu spieķi - kvadrapodu. Lai arī grūtības vēl ir, tās ir pārvaramas.  

Lienes gaita ir nestabila, viņai ir līdzsvara traucējumi un bailes pakrist. Tādēļ ikdienā viņa savas gaitas plāno kopā ar mammu, kas viņu visus šo gadus atbalsta un viņai palīdz. Lienei ļoti patīk braukt uz jūru vai pavadīt laiku pie ezera un viņa skumst, ka kopš nelaimes viņai zuduši draugi. Tomēr Lienei ir apbrīnojams gribasspēks un vēlme būt patstāvīgākai, viņas vēlas staigāt pati, bez palīglīdzekļiem, tādēļ viņai nepieciešama intensīva rehabilitācija. Liene apzinīgi  izgājusi rehabilitāciju Rīgas 1. slimnīcā, kur slavē viņas uzcītību un motivāciju. Nākamajā gadā viņai nepieciešami divi 14 dienu rehabilitācijas kursi, kas izmaksā 1200 eiro katrs. Liene lūdz līdzcilvēku palīdzību kopā 2400 eiro apmērā.

Palīdzēsim Lienei!

Projekts ievietots portālā 19.12.2022

Projekts noslēgts 15.09.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Leonardam Ļaksam

Palīdzība Initai Lūkai

Palīdzība Rafaelam Aboļevičam

Palīdzība Anitai Vallei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 059 439.60 €