Seko mums Šodien saziedoti jau 8,784.50 €

Atkārtota palīdzība Dmitrijam Ivanovam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste 2023. gadā ir noslēgta. 

Līdz 11 gadu vecumam Dmitrijs bija pilnīgi vesels puika. Taču pēkšņi, kādā dienā zēnam parādījās augsta temperatūra, sākās krampji, viņš palika zils un gandrīz neelpoja. Ātrā palīdzība viņu nogādāja slimnīcas reanimācijas nodaļā, kur viņu ieveda mākslīgajā komā. Diemžēl Dmitrija smadzenes bija smagi cietušas. Smadzeņu bojājumu ietekmē viņš kļuva pilnībā paralizēts. Nav īsti izskaidrojuma par notikušo. 

Kopš tā laika ir pagājuši vairāk nekā 10 gadi, Dmitrijam šobrīd ir 24 gadi. Visus šos gadus par viņu ir rūpējusies un gādājusi mamma, lai dēlam nodrošinātu gan atbilstošu epilepsijas ārstēšanu, rehabilitāciju un ikdienas aprūpi. Lai arī Dmitrijam ir minimālas apziņas un komunikācijas spējas, mamma ikdienā ar viņu daudz sarunājas, lasa priekšā grāmatas, klausās mūziku.

Dmitrija mamma strādā, tomēr ar to nepietiek, lai nodrošinātu visu dēlam vajadzīgo. Dmitrijam nozīmētas dārgas pretepilepsijas zāles, kuras ik mēnesi izmaksā līdz pat 500 eiro. Dmitrija mamma  līdz gada beigām cer panākt to, ka šīs zāles dēlam apmaksā valsts. Taču līdz tam laikam šo zāļu iegādei nepieciešami 2500 eiro.  Ģimenei šādu līdzekļu nav, tādēļ Dmitrija mamma lūdz līdzcilvēku palīdzību.  Palīzēsim Dmitrijam!

Projekts ievietots portālā 11.08.2023

Projekts noslēgts 31.12.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Miķelim Audzeram

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzība Viesturam Veisam

Ukrainas cilvēkiem!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 739 751.94 €