Seko mums Šodien saziedoti jau 10.00 €

Palīdzība Gundegai Vainovskai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste 2023. gadā ir noslēgta. 

Gundegai no Rīgas ir 47 gadi, viņa ir radoša personība, kas mīl mākslu un mūziku. Savulaik pati aizrāvās ar gleznošanu, tagad ar fotografēšanu un rotaļu lācīšu kolekcionēšanu. Viņas kolekcijā to ir vairāk kā 300. Vienu “teddy” lācīti viņa darinājusi pati savām rokām un saņēmusi atzinību attālinātā konkursā Anglijā. Bet par savu lācīti Rūdi viņa sarakstījusi trīs grāmatiņas bērniem. Gundega strādā žurnālistikā, rakstot par kultūras un radošām tēmām.

Jau daudzus gadus viņas dzīvi aizēno spēcīgas galvassāpes. Tās viņai bijušas jau kopš pusaudzes gadiem, bet gadu gaitā kļuvušas arvien spēcīgākas. Izstaigāti dažādi ārsti un izmeklējumi, izmēģinātas dažādas terapijas un medikamenti, diemžēl risinājumu galvassāpju mazināšanai nebija izdevies atrast. Gundegai tika noteikta diagnoze – migrēna un nozīmēti dažāda stipruma medikamenti.  Pēdējā laikā galvassāpes ir bijušas tik spēcīgas, ka nācies ņemt slimības lapu un lietot līdz pat 8 spēcīgām pretsāpju tabletēm dienā, bet mēnesī kopā līdz pat 70!   Pērn ārstu konsīlijs Gundegai nozīmējis Ajovy injekcijas. Jau pēc pirmās injekcijas Gundega sajuta būtisku stāvokļa uzlabošanos, kad sāpes vairs nebija tik biežas un spēcīgas, papildus injekcijām reti vajadzēja kādu citu pretsāpju līdzekli. Tas būtiski uzlaboja Gundegas pašsajūtu un darba spējas. Taču šīs injekcijas ir ļoti dārgas un Gundega tās vairs nevar atļauties, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību. Ik mēnesi Gundegai nepieciešami 320,51 eiro, bet līdz gada beigām kopā 2 884,59 eiro. Nacionālais veselības dienests šo zāļu kompensāciju Gundegai ir atteicis. Palīdzēsim Gundegai!

Projekts ievietots portālā 17.03.2023

Projekts noslēgts 31.12.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Droni Ukrainai!

Ukrainas cilvēkiem!

Datori Čerņihivas skolēniem

Palīdzība Aleksam Džonam Kulikovam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 430 220.84 €