Seko mums Šodien saziedoti jau 3,191.34 €

Atkārtota palīdzība Emīlam Azandam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste 2023. gadā ir noslēgta. 

Emīlam no Rīgas ir 24 gadi. Pirms 5 gadiem, būdams 12. klases skolnieks ģimnāzijā, viņš smagi cieta negadījumā, kas izraisīja smadzeņu bojājumus. Pusgadu Emīls bija piekalts gultai, pats nespējot ne elpot, ne ēst, nedz kustēties. Tomēr ar mediķu palīdzību un nenovērtējamu ģimenes atbalstu, kā arī pateicoties līdzcilvēku ziedojumiem, Emīla stāvokli ir izdevies būtiski uzlabot.

Lielāko dienas daļu Emīls jau pavada ratiņkrēslā, viņam ir arī vertikalizācijas krēsls, kurā trenēt ķermeni stāvus pozai. Ir uzlabojusies redze un Emīls lasa e-grāmatas, tas viņam pašam ir liels prieks un gandarījums. Viņš pats ēd, darbojas ar planšetdatoru, funkcionālās gultas un televizora pultīm. Divas veiksmīgas operācijas ir atjaunojušas kustību spējas abos elkoņos, kuri iepriekš bija saauguši. Emīls gribētu strādāt attālināti par tulkotāju, jo brīvi pārvalda gan vācu, gan angļu valodas, viņam ir labas datorprasmes un analītiskas spējas. Viņš skolas laikā ir bijis Latvijas un starptautisko ķīmijas un fizikas olimpiāžu laureāts.

Tomēr ikdienas vajadzības ir nemainīgas – tā ir regulāra rehabilitācija. Emīls katru gadu izmanto valsts apmaksātās rehabilitācijas iespējas, taču to starplaikos ārstu konsīlijs ir nozīmējis regulāru fizioterapiju mājas apstākļos vismaz 3 reizes nedēļā, lai Emīla stāvokli nostiprinātu, mazinātu spasticitāti, nerastos izgulējumi, kā arī sirds un asinsvadu slimības. Valsts šādu rehabilitāciju neapmaksā, tādēļ Emīla ģimene lūdz līdzcilvēku palīdzību. Emīla mamma Indra stāsta, ka katra nedēļa bez fizioterapijas ir “kritiens atpakaļ”. Viena fizioterapijas nodarbība mājas apstākļos maksā 40 eiro, ja nodarbības vajadzīgas 3 reizes nedēļā, tad mēnesī tie ir līdz pat 480 eiro, gadā - 5760 eiro. Šādu summu ģimene nevar atļauties, tāpat viņi lūdz palīdzību medikamentu un aprūpes preču apmaksai līdz pat 150 eiro apmērā ik mēnesi, gadā – 1800 eiro.

Palīdzēsim Emīlam!

Projekts ievietots portālā 30.05.2023

Projekts noslēgts 31.12.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Ārstnieciskā masāža

Palīdzība Dāvidam Romanovam

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Palīdzība Ernestam Žegodam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 050 312.08 €