Seko mums Šodien saziedoti jau 7,034.00 €

Cilvēkstāsts: Ainas kundze

16.02.2022
Ainas kundzei no Rīgas ir 93 gadi. Ainas kundzi pašaizlīdzīgi aprūpē pensijas vecuma meita Ināra, kura pati sirgst ar veselības problēmām. Meita Ināra ar lielu mīlestību ik dienu rūpējas par sirmo un smagi slimo māmiņu. Ainas kundzei ir demence, pateicoties ziedojumiem, varam apmaksāt dzeramo medicīnisko papilduzturu, speciālo transportu uz izmeklējumiem un aprūpes preces pret izgulējumiem.
Veselības problēmu dēļ, Ainas kundzei bieži ir slikta dūša, tā kā sirmā kundze ir guloša un aprūpējama, bieži jāmaina gultasveļa. Sirmgalvju ģimenē bija reiz lietota pirkta veļasmašīna, kas savu darbošanās laiku bija nokalpojusi. Pateicoties sabiedrības ziedojumiem, Ainas kundzes ģimenei varējām iegādāties jaunu veļasmašīnu (324.99 EUR apmērā), kas būtiski atvieglos Ainas kundzes aprūpi.
 
#CilvēkStāsts #PalīdzībaTrūcīgiemSirmgalvjiem #NVOfonds2022 #PilsoniskaisPavadonis
 
Mūsdienu steidzīgajā pasaulē, veci un aizmirsti cilvēki ir gan laukos, gan trokšņainās pilsētās. Liela daļa šo cilvēku savu mūža nogali pavada dziļā vientulībā, sāpēs, trūkumā. Daudzi neuzdrīkstas apgrūtināt citus ar savām problēmām un pieticība ir viņu ikdienas vadmotīvs. Visgrūtāk klājas tiem sirmgalvjiem ar invaliditāti, kas palikuši vieni, kuriem nav bērni, arī citi radinieki vai nu nav vai arī nespēj vai negrib palīdzēt. Latvijas sirmgalvju nereti pieticīgās pensijas bieži vien noved viņus neapskaužamā situācijā, kad nākas meklēt palīdzību.
 
2021.gadā Ziedot.lv sniedza palīdzību 41 trūcīgam sirmgalvim 45 478 eiro apmērā! Atskaites skatāmas šeit.

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 430 130.84 €