Seko mums Šodien saziedoti jau 2,986.00 €

Pilsoniskais pavadonis cilvēkiem ar funkcionālajiem traucējumiem

19.01.2022

Invaliditāte nav indivīda atribūts, bet gan sarežģīts apstākļu kopums, no kuriem daudzus rada sociālā vide. Cilvēku ar funkcionālajiem traucējumiem atbalstam ir nepieciešama sociāla rīcība, un visas sabiedrības kolektīvā atbildība ir veikt vides izmaiņas, kas nepieciešamas cilvēku ar invaliditāti pilnīgai līdzdalībai visās sociālās dzīves jomās.

Ziedot.lv 2022.gadā uzsācis projektu “Pilsoniskais pavadonis”, kura ietvaros sociālais darbinieks būs palīgs cilvēkiem ar funkcionālajiem traucējumiem to tiesību pārstāvībai valsts un pašvaldības iestādēs, praktisks konsultatīvs un finansiāls atbalsts. Projekts sniegs atbalstu vismaz 100 cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem, pārstāvēs viņu tiesības valsts un pašvaldību iestādēs. Ikviens iedzīvotājs ar funkcionālajiem traucējumiem, kuram nepieciešama palīdzība, aicināts pieteikt palīdzību šeit. Sociālais darbinieks izvērtēs lūgtās palīdzības būtību un sazināsies.

https://www.ziedot.lv/par-ziedot-lv/nvofonds2022-pilsoniskais-pavadonis

#NVOfonds2022

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 487 602.95 €