Seko mums Šodien saziedoti jau 4,051.00 €

Cilvēkstāsts: palīdzēsim mazajam Teo, kurš slimo ar retu, ģenētisku saslimšanu

17.08.2022
Vecākiem saskaroties ar bērniņa saslimšanu ir milzīgas bailes. Bet, ja mazulītim ir reta ģenētiskā saslimšana, tad bailēm pievienojas neziņa un izmisums. 

Pasaulē ir zināmas 6000 – 8000 reto slimību diagnozes, un tās skar aptuveni 6 – 8% iedzīvotāju. 80% no tām ir ģenētiski izraisītas saslimšanas, un 50% gadījumu tās skar bērnus.

Mazajam dzīvespriecīgajam Teo no Jelgavas novada ir 2 gadiņi, un puisēnam ir diagnosticēta ģenētiska slimība Di Džordža sindroms. Zēnam ir vāji sejas un muguras muskuļi, ļoti lēni norit runas attīstība. Puisēnam ļoti patīk spēlēties ar Lego klučiem un mazām automašīnām, skatīties multfilmas. Lai arī Teo ir ļoti ziņkārīgs un vēlas izzināt pasauli, ļoti nepieciešamas attīstošās nodarbības, kas pastiprinātu runas attīstību un uzlabotu fizisko stāju. Speciālisti rekomendē regulāras attīstošās nodarbības pie logopēda, Montesori speciālista, speciālā pedagoga un fizioterapeita. Teo nodarbībām nedēļā ir nepieciešami 60.50 eiro, un ģimenei tās ir lielas izmaksas.

Ziedot.lv pilsoniskais pavadonis palīdz gan ar ziedojumu piesaisti, lai vecākiem mazinātu izmisumu kā ārstēt un uzlabot bērniņa veselību, gan palīdz ar dokumentāciju un saziņu ar ārstiem.

#CilvēkStāsts #NVOfonds2022 #PilsoniskaisPavadonis

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 330 869.78 €