Seko mums Šodien saziedoti jau 8,864.50 €

CilvēkStāsts: Talantīgu bērnu atbalstam

12.07.2022

Ziedot.lv vienmēr augstu vērtējusi ikviena liela un maza pacienta iespējas dzīvot pilnvērtīgi un cieņpilni. Ir ļoti svarīgi, neskatoties uz pacientu daudzajām saslimšanām, nebeigt ticēt viņu spējām un redzēt katra indivība personību. Īpaši šī ticība un iespēju došana attiecas uz bērniem un jauniešiem.

Iļja, Anastasija, Artūrs, Evelīna, Līna, Annija, Ornella un daudzi citi bērni un jaunieši ir ļoti talantīgi, spējīgi, centīgi, neskatoties uz ārstu noteiktajām diagnozēm. Pateicoties sabiedrības ziedojumiem varam apmaksāt nodarbības, kas palīdz attīstīt talantus! 

Šoreiz cilvēkstāsts būs par Iļju, kurš dzied bērnu un jauniešu vokālā studijā, spēlē klavieres, fotografē un tagad mācās peldēt. Šo visu Iļja spēj par spīti ārstu noteiktajā diagnozēm. Pateicoties ziedotāju ticībai Iļjam, zēnam ir iespēja mācīties peldēt, kas uzlabos viņa veselību, labvēlīgi iedarbosies elpošanas vingrināšanai un koordinācijai.

Šogad 3 talantīgiem bērniem 1200 EUR apmērā sniegts atbalsts, apmaksājot talantus veicinošās nodarbības.

#CilvēkStāsts #NVOfonds2022 #PilsoniskaisPavadonis

 

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 739 831.94 €