Seko mums Šodien saziedoti jau 8,889.50 €

Cilvēkstāts: Aivars Kudiņš

29.01.2022
Aivaram ir tikai 35 gadi un šodien svin vārda dienu! Lielākā dāvana ir iespēja dzīvot. Diemžēl, Aivaram ir smaga onkoloģiska slimība un to palīdzēt var uzveikt medikamenti, kuri ik pēc 3 nedēļām izmaksā 12 tūkstoši eiro! 
ivars ir aizrautīgs un aktīvs cilvēks un viņam ir daudz hobiju. Viņam patīk spēlēt basketbolu, hokeju, kā arī viņš ir pievērsies motokrosam. Aivars atzīst: “Motocikls man vēl ir, bet pēdējo gadu vairs nesanāk pabraukt slimības dēļ.”
Pirms pusotra gada Aivaram parādījās izsitumi un nieze, viņš ārstējās pie dermatologa, pēc ārstēšanās sūdzības mazinājās. Taču, kad Aivaram parādījās augsta temperatūra un Covid-19 raksturīgi simptomi, tika veikta datortomogrāfija plaušām. Izmeklējumi atklāja limfmezglus plaušās, kas diemžēl noveda pie diagnozes T-šūnu limfoma, kas ir limfātiskās sistēmas audzējs. Aivaram tika nozīmēta ķīmijterapija, kas bija ļoti spēcīga, nākamā bija vēl spēcīgāka. Ārstēšanās laikā Aivars saslima arī ar Covid-19, kā dēļ nācās pat ārstēties slimnīcā. Tas bija gan fiziski, gan morāli smags laiks, bet Aivars atzīst, ka nu jau ir atguvis spēkus un ticību, ka viss būs labi.
Tomēr šobrīd viņam ir jauns izaicinājums - ārstu konsīlijs nozīmējis Aivaram ļoti dārgas zāles Brentuximab, ko valsts neapmaksā. Aivars ir iesniedzis pieteikumu Nacionālajā veselības dienestā ar lūgumu pēc individuālās kompensācijas, bet atbilde jāgaida vēl mēnesi. Arī pozitīvas atbildes gadījumā valsts kompensācija segs tikai nelielu daļu no zāļu izmaksām. Ik pēc 3 nedēļām Aivaram nepieciešami 12 198,80 eiro, kopā nepieciešami 6 zāļu kursi 73 192,80 eiro apmērā.
Liels paldies visiem, kuri dalās ar ziņu un ziedo!
#CilvēkStāsts #AtbalstsOnkoloģiskajamPacientam #NVOfonds2022 #PilsoniskaisPavadonis

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 739 856.94 €