Seko mums Šodien saziedoti jau 4,141.00 €

Cilvēkstāsts: vientuļā māmiņa ar 3 dēliem, kuriem noteikta invaliditāte

27.03.2022
Didzis, Džastins un Kristiāns ir brālīši no Rīgas, kuriem ļoti nepieciešams mūsu atbalsts. Džastinam ir uzstādīta diagnoze autisms ar smagiem attīstības traucējumiem. Džastins regulāri ar ziedotāju atbalstu apmeklē ABA terapijas nodarbības un ir ļoti labi rezultāti. Džastins sācis vairāk runāt, sadarboties un koncentrēties. Didzim un Kristiānam ir izteikti runas un uzvedības traucējumi, tādēļ regulāri nepieciešams apmeklēt audiologopēdu un ergoterapeitu. Speciālisti rekomendē arī abiem brāļiem apmeklēt ABA terapijas nodarbības. Mamma trīs dēlus audzina viena un ikdiena ir saspringta un smaga. Atslābt un atpūsties sanāk ļoti reti, jo viss smagums gulstas uz mammas pleciem.
 
Visas šīs manipulācijas maksā lielu naudu, bet mammai šādu līdzekļu nav, jo mamma nevar strādāt algotu darbu, rūpes par trīs bērniem ar invaliditāti ir ļoti smags darbs 24 stundas diennaktī un septiņas dienas nedēļā. Ģimenes vienīgie ienākumi ir pabalsti, katru mēnesi jānomaksā dzīvokļa īre, jāpērk ēdiens un citas nepieciešamās lietas. Ģimenei nav iespējas pašai apmaksāt 3 bērnu rehabilitāciju un attīstošās nodarbības. Brālīšu rehabilitācijas nodarbībām gadā nepieciešami EUR 20 736, tā ir milzīga summa. Un vienīgā cerība ir līdzcilvēki. Palīdzēt iespējams šeit. 
 
#CilvēkStāsts #Autisms #NVOfonds2022 #PilsoniskaisPavadonis

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 330 959.78 €