Seko mums Šodien saziedoti jau 90.00 €

Glābsim Latvijas suņus!

Atskaite 01.07.2016

10.-12. jūlijā Helsinku specializētās neiroloģiskās veterinārās klīnikas “Aisti” neirologs Sigitas Cizinauskas un veterinārārsts Jānis Jeserevičs, kurš neiroloģijas klīnikā strādā divpadsmito gadu, kopā ar Latvijas kolēģiem vairākās Latvijas veterinārajās klīnikās nodrošināja specialo izmeklēšanu Latvijas megaesophagus/ polineiropātijas skartajiem vēl dzīvajiem suņiem. Elektromiogrāfiju veica gan suņiem, kas ēduši suņu Dogo sauso suņu barību kopš dzimšanas, gan tādiem, kas to uzturā nekad nebija lietojuši. izmeklēts arī viens suns, kurš ilgstoši ēdis Dogo un par kura veselību īpašnieki nav sūdzējušies. Izmeklētajiem suņiem noņemti un bioķīmiski izmeklēti asins paraugi.

Turpinās datu apkopošana, apstrāde, to mijiedarbības izvērtēšana un konsultācijas ar neirologiem, toksikologiem, statistiķiem gan Latvijā gan citur pasaulē.

Uz ASV Aijovas Universitātes Veterinārās diagnostikas laboratoriju nosūtīti vēl audu, asiņu un barības paraugi. Izmeklējumi notiek pēc plāna. Daļa rezultātu ir saņemta un notiek apstrāde.

uz ASV Aijovas Universitātes Veterinārās diagnostikas laboratoriju komandējumā devusies pētnieku grupas vadītāja Ilze Matīsa van Houtana.

Finanšu atskaite:
Slimo suņu asiņu, audu un barības nosūtīšana uz ASV laboratoriju EUR 340.55
Slimo suņu asiņu bioķīmiskā izmeklēšana EUR 326.89
Komandējuma dienas nauda vienai personai uz ASV EUR 1080,00
Algas izmaksas pētījuma darba grupai ar visiem nodokļiem (4 cilvēki) EUR 1 425,15
Kopā izlietots EUR 3 614,45

Citas atskaites:

Citi aktuāli projekti

Apģērbsim ukraiņu aizstāvjus!

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzība Kristīnei Ezeriņai

Palīdzība ārkārtas situācijās

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 672 075.08 €