Seko mums Šodien saziedoti jau 169.00 €

Glābsim Latvijas suņus!

Atskaite 01.06.2017

Jūnijs

Latvijas Vetārstu biedrība jūnijā Latvijā publiskas aktivitātes suņu ME/polineiropātijas izpētes ietvaros nav veikusi.

Ir noslēgušies laboratoriskie izmeklējumi gan Aijovas, gan Misuri Veterinārās diagnostikas laboratorijās. Bet konsultācijas un sabiedrības aktivitātes ar ASV Aijovas Universitātes un Misuri Veterinārās diagnostikas laboratorijas speciālistiem turpinās.

Ir pabeigta laboratoriakā izmeklēšana nosūtītajiem suņu matu paraugiem Anglijā. Ir saņemti rezultāti un notiek to apstrāde.

Turpinās hipotēžu pārbaude, izmantojot jau saņemtos izmeklējumu rezultātus. Dr. I. Matīse turpina strādāt pie zinātniskās publikācijas sagatavošanas starptautiski atzītā žurnālā.

Ir pieņemts iesniegtais kopsavilkums (Abstract) postera prezentācijai ESVN-ECVN simpozijā, kas notiks Helsinkos šā gada septembrī.

Eiropas veterinārārstu federācijas Ģenerālajā asamblejā kas notika no 7.-9. jūnijā Tallinā Ilze Matīze van Houtana iepazīstināja klātesošos ar lekciju Canine megaesophagus/polyneuropathy outbreak in Latvia 2014-2016 (pieaicinātā lekcijā).

Ziemeļvalstu veterināro patalogu konferencē, kas notika Kopenhāgenā 14.-16. jūnijā Ilze Matīse von Houtana sniedza prezentāciju Canine megaesophagus/polyneuropathy outbreak in Latvia 2014-2016, Dace Stankēviča sniedza ziņojumu Food-associated megaesophagus/polyneirophathy outbreak in Latvian dogs summary of gross and microscopic lesions.

Citas atskaites:

Citi aktuāli projekti

Twitter konvojs Ukrainai

Palīdzība Valdai Tračumai

Palīdzība sirmgalvjiem

STOPIFY

Uzzināt vairāk

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

412 007.35 €