Seko mums Šodien saziedoti jau 1,348.26 €

Glābsim Latvijas suņus!

Atskaite 01.06.2016

No 01.6.2016.-30.06.2016. pabeigta kontroles grupas suņu datu vākšana. Notiek datu apkopošana, apstrāde, to mijiedarbības izvērtēšana. Sākotnējo datu apstrāde liecina, ka starp suņiem, kas neslimo ar ME/PNP nedaudz vairāk kā 10% ir baroti ar sauso suņu barību DOGO, turpretī starp slimajiem suņiem šis procents ir vairāk kā 90%.

Uz ASV Aijovas Universitātes Veterinārās diagnostikas laboratoriju nosūtīti audu, asiņu un barības paraugi. Padziļinātai izpētei barība nosūtīta uz analītisko laboratoriju Misuri. Izmeklējumi notiek pēc plāna. Daļa rezultātu ir saņemta, notiek to apstrāde. Rezultāti pašlaik neļauj izslēgt iespējamo organofosātu klātbūtni. Suņu audos atrastas novirzes atsevišķu elementu līmenī.

Neiropatologam Dr. Matiasekam (Vācija) nosūtīti slimo suņu audu paraugi padziļinātai izpētei. Viņš ir apstiprinājis neiropātiju kā pirmo slimības procesu un turpina strādāt, lai raksturotu šo pataloģiju.

Finanšu atskaite:
Slimo suņu asiņu un audu barības paraugu nosūtīšana uz ārvalstu laboratoriju EUR 498.85
Algas izmaksa ar nodokļiem pētījuma darba grupai četriem cilvēkiem EUR 1 919.70
Oficiālo barības paraugu noņemšana EUR 363,00
Kopā izlietots EUR 2 781.55

Citas atskaites:

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Reinim Ķerim

Palīdzība Markusam Murkunam

Atbalsts AZOV 12. speciālo operāciju brigādei

Palīdzība Dināram Kalniņam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 059 583.60 €