Seko mums Šodien saziedoti jau 28,217.03 €

Glābsim Latvijas suņus!

Atskaite 01.08.2016

Augustā nosūtīti audu paraugi uz veterināro laboratoriju Laboklin (Vācijā). turpinās konsultācijas ar neirologiem Vācijā (Kaspars Matiaseks), Somija (Jānis Jeserevičs, Sigitas Cizinauskas), epidemiologiem Igaunijā (Arvo Viltrop).

Turpinās datu apkopošana, apstrāde, to mijiedarbības izvērtēšana un konsultācijas ar neirologiem, toksikologiem, statistiķiem gan Latvijā gan citur pasaulē...

No 27. jūlija līdz 23. augustam ASV Aijovas Universitātes Veterinārās diagnostikas laboratorijā komandējumā atrados pētnieku grupas vadītāja Ilze Matīsa van Houtana. Laboratoriskie izmeklējumi tiek veikti gan Aijovas, gan Misuri Veterinārās diagnostikas laboratorijas. Notiek datu analīze, papildus izmeklējumu veikšana, konsultācijas ar Aijovas Universitātes neirologiem, toksikologiem.

Tiek precizēta zinātniskā semināra dienaskārtībā, kurā paredzēts prezentēt līdz šīm iegūtos pētījuma datus par suņu saslimšanu ar megaesophagus/polineiropatiju.

Finanšu atskaite:
Slimo suņu asiņu un audu un barības paraugu nosūtīšana uz Vāciju EUR 67.66
Algas izmaksas pētījuma darba grupai ar nodokļiem 4 cilvēkiem EUR 1 867.01
Kopā izlietots EUR 1 934.67

Citas atskaites:

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Nikolai Kalniņai

Ukrainas cilvēkiem!

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Mazi solīši pretī lielajai dzīvei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 671 695.08 €