Follow us Today has already donated 1,315.00 €

Save Dogs of Latvia

Report 01.07.2016

10.-12. jūlijā Helsinku specializētās neiroloģiskās veterinārās klīnikas “Aisti” neirologs Sigitas Cizinauskas un veterinārārsts Jānis Jeserevičs, kurš neiroloģijas klīnikā strādā divpadsmito gadu, kopā ar Latvijas kolēģiem vairākās Latvijas veterinārajās klīnikās nodrošināja specialo izmeklēšanu Latvijas megaesophagus/ polineiropātijas skartajiem vēl dzīvajiem suņiem. Elektromiogrāfiju veica gan suņiem, kas ēduši suņu Dogo sauso suņu barību kopš dzimšanas, gan tādiem, kas to uzturā nekad nebija lietojuši. izmeklēts arī viens suns, kurš ilgstoši ēdis Dogo un par kura veselību īpašnieki nav sūdzējušies. Izmeklētajiem suņiem noņemti un bioķīmiski izmeklēti asins paraugi.

Turpinās datu apkopošana, apstrāde, to mijiedarbības izvērtēšana un konsultācijas ar neirologiem, toksikologiem, statistiķiem gan Latvijā gan citur pasaulē.

Uz ASV Aijovas Universitātes Veterinārās diagnostikas laboratoriju nosūtīti vēl audu, asiņu un barības paraugi. Izmeklējumi notiek pēc plāna. Daļa rezultātu ir saņemta un notiek apstrāde.

uz ASV Aijovas Universitātes Veterinārās diagnostikas laboratoriju komandējumā devusies pētnieku grupas vadītāja Ilze Matīsa van Houtana.

Finanšu atskaite:
Slimo suņu asiņu, audu un barības nosūtīšana uz ASV laboratoriju EUR 340.55
Slimo suņu asiņu bioķīmiskā izmeklēšana EUR 326.89
Komandējuma dienas nauda vienai personai uz ASV EUR 1080,00
Algas izmaksas pētījuma darba grupai ar visiem nodokļiem (4 cilvēki) EUR 1 425,15
Kopā izlietots EUR 3 614,45

Reports:

Other topical projects

For Oncology Patients

For the Hopes of Little Hearts

Twitter Convoy for Ukraine

Atbalsta grupas Ukrainas cilvēkiem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

402 903.83 €