Seko mums Šodien saziedoti jau 378.00 €

Glābsim Latvijas suņus!

Atskaite 01.10.2016

Oktobris

Latvijas Veterinārārstu biedrības valdes sēdes laikā ir noklausījusies pētnieku grupas vadītāja I. Matīses van Houtanas pārskatu par darba grupā paveikto un konferences zinātniskā semināra “Outbreak of megaesophagus/poluneuropathy in Latvian dogs: report of investigators and discussion” norisi. Valde 20. oktobra sēdē ir nolēmusi, ka pētnieku grupas darbs tiek pārtraukts.

pētnieku grupa ir sagatavojusi informatīvu rakstu par megaesophagus/polineiropātiju Latvijas Veterinārārstu biedrības informatīvajam biļetenam “Veterinārais žurnāls” rudens numuram.

Turpinās atsevišķi laboratoriskie izmeklējumi un datu analīze gan Aijovas, gan Misuri Veterinārās diagnostikas laboratorijās, kā arī konsultācijas ar Aijovas Universitātes neirologiem, toksikologiem ASV.

Šobrīd Dr. I. Matīse uzsākusi un strādā pie zinātniskās publikācijas sagatavošanas.

Pārskata periodā nav lietoti saziedotie līdzekļi.

Citas atskaites:

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Gundegai Kimbarei

Cilvēkos ir spēks!

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Palīdzība Andrejam Guļajevam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 643 856.05 €