Seko mums Šodien saziedoti jau 4,071.00 €

Glābsim Latvijas suņus!

Atskaite 01.05.2017

Maijs

Latvijas Veterinārārstu biedrība maijā publiskas aktivitātes suņu ME/polineiropātijas izpētes ietvaros nav veikusi.

Ir noslēgušies laboratoriskie izmeklējumi gan Aijovas, gan Misuri Veterinārās diagnostikas laboratorijās. Turpinās konsultācijas ar ASV Aijovas Universitātes neirologiem, toksikologiem. Turpinās sadarbības aktivitātes ar Misuri Veterinārās diagnostikas laboratoriju un vēl nav saņemts rēķins par veiktajām analīzēm.

Ir pabeigta laboratoriskā izmeklēšana nosūtītajiem suņu matu paraugiem Anglijā. Ir saņemti rezultāti un notiek to apstrāde.

Turpinās hipotēžu pārbaude, izmantojot jau saņemtos izmeklējumu rezultātus. Dr. I. Matīse turpina strādāt pie zinātniskās publikācijas sagatavošanas starptautiski atzītā žurnālā.

Ir iesniegts kopsavilkums (Abstract) ESVN-ECVN simpozijam, kas notiks Helsinkos šā gada septembrī.

Notiek gatavošanās materiāla prezentācijai Eiropas veterinārārstu federācijas Ģenerālajā asamblejā (uzaicināta lekcija), kas notiks no 8.-10. jūnijam Tallinā un Ziemeļvalstu veterināro patologu konferencei, kas notiks Kopenhāgenā no 14.-16.jūnijam.

Maijā ziedotie finanšu līdzekļi nav lietoti.

Citas atskaites:

Citi aktuāli projekti

Bez Tevis nav uzvaras!

Palīdzība ārkārtas situācijās

Palīdzi Turcijai!

Emociju stāsts

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 330 889.78 €