Follow us Today has already donated 4,241.00 €

Save Dogs of Latvia

Report 01.06.2017

Jūnijs

Latvijas Vetārstu biedrība jūnijā Latvijā publiskas aktivitātes suņu ME/polineiropātijas izpētes ietvaros nav veikusi.

Ir noslēgušies laboratoriskie izmeklējumi gan Aijovas, gan Misuri Veterinārās diagnostikas laboratorijās. Bet konsultācijas un sabiedrības aktivitātes ar ASV Aijovas Universitātes un Misuri Veterinārās diagnostikas laboratorijas speciālistiem turpinās.

Ir pabeigta laboratoriakā izmeklēšana nosūtītajiem suņu matu paraugiem Anglijā. Ir saņemti rezultāti un notiek to apstrāde.

Turpinās hipotēžu pārbaude, izmantojot jau saņemtos izmeklējumu rezultātus. Dr. I. Matīse turpina strādāt pie zinātniskās publikācijas sagatavošanas starptautiski atzītā žurnālā.

Ir pieņemts iesniegtais kopsavilkums (Abstract) postera prezentācijai ESVN-ECVN simpozijā, kas notiks Helsinkos šā gada septembrī.

Eiropas veterinārārstu federācijas Ģenerālajā asamblejā kas notika no 7.-9. jūnijā Tallinā Ilze Matīze van Houtana iepazīstināja klātesošos ar lekciju Canine megaesophagus/polyneuropathy outbreak in Latvia 2014-2016 (pieaicinātā lekcijā).

Ziemeļvalstu veterināro patalogu konferencē, kas notika Kopenhāgenā 14.-16. jūnijā Ilze Matīse von Houtana sniedza prezentāciju Canine megaesophagus/polyneuropathy outbreak in Latvia 2014-2016, Dace Stankēviča sniedza ziņojumu Food-associated megaesophagus/polyneirophathy outbreak in Latvian dogs summary of gross and microscopic lesions.

Reports:

Other topical projects

STOPIFY

More

Help Infants and Toddlers Grow!

For Oncology Patients

Help Children Walk!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 331 059.78 €