Follow us Today has already donated 205.00 €

Save Dogs of Latvia

Report 01.10.2016

Oktobris

Latvijas Veterinārārstu biedrības valdes sēdes laikā ir noklausījusies pētnieku grupas vadītāja I. Matīses van Houtanas pārskatu par darba grupā paveikto un konferences zinātniskā semināra “Outbreak of megaesophagus/poluneuropathy in Latvian dogs: report of investigators and discussion” norisi. Valde 20. oktobra sēdē ir nolēmusi, ka pētnieku grupas darbs tiek pārtraukts.

pētnieku grupa ir sagatavojusi informatīvu rakstu par megaesophagus/polineiropātiju Latvijas Veterinārārstu biedrības informatīvajam biļetenam “Veterinārais žurnāls” rudens numuram.

Turpinās atsevišķi laboratoriskie izmeklējumi un datu analīze gan Aijovas, gan Misuri Veterinārās diagnostikas laboratorijās, kā arī konsultācijas ar Aijovas Universitātes neirologiem, toksikologiem ASV.

Šobrīd Dr. I. Matīse uzsākusi un strādā pie zinātniskās publikācijas sagatavošanas.

Pārskata periodā nav lietoti saziedotie līdzekļi.

Reports:

Other topical projects

Make a Child's Dream Come True!

For Families with Disabled Children

"Repair" a person!

Aquatic Therapy for Children with Mobility Impairments

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

3 054 185.45 €