Follow us Today has already donated 1,025.00 €

Save Dogs of Latvia

Report 01.06.2016

No 01.6.2016.-30.06.2016. pabeigta kontroles grupas suņu datu vākšana. Notiek datu apkopošana, apstrāde, to mijiedarbības izvērtēšana. Sākotnējo datu apstrāde liecina, ka starp suņiem, kas neslimo ar ME/PNP nedaudz vairāk kā 10% ir baroti ar sauso suņu barību DOGO, turpretī starp slimajiem suņiem šis procents ir vairāk kā 90%.

Uz ASV Aijovas Universitātes Veterinārās diagnostikas laboratoriju nosūtīti audu, asiņu un barības paraugi. Padziļinātai izpētei barība nosūtīta uz analītisko laboratoriju Misuri. Izmeklējumi notiek pēc plāna. Daļa rezultātu ir saņemta, notiek to apstrāde. Rezultāti pašlaik neļauj izslēgt iespējamo organofosātu klātbūtni. Suņu audos atrastas novirzes atsevišķu elementu līmenī.

Neiropatologam Dr. Matiasekam (Vācija) nosūtīti slimo suņu audu paraugi padziļinātai izpētei. Viņš ir apstiprinājis neiropātiju kā pirmo slimības procesu un turpina strādāt, lai raksturotu šo pataloģiju.

Finanšu atskaite:
Slimo suņu asiņu un audu barības paraugu nosūtīšana uz ārvalstu laboratoriju EUR 498.85
Algas izmaksa ar nodokļiem pētījuma darba grupai četriem cilvēkiem EUR 1 919.70
Oficiālo barības paraugu noņemšana EUR 363,00
Kopā izlietots EUR 2 781.55

Reports:

Other topical projects

Twitter Convoy for Ukraine

Palīdzība Valdai Tračumai

For Families with Disabled Children

Atkārtota palīdzība Elitai Puķītei

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

402 613.83 €