Seko mums Šodien saziedoti jau 4,945.03 €

Palīdzi Ukrainai 2015

Atskaite 01.10.2015

Oktobrī ārstēšanu beiguši abi septembrī uzņemtie Ukrainas ievainotie: Yrii Bubes (ārstēšanu privātā klīnikā apmaksāja sponsors, kurš vēlas saglabāt anominitāti, transportu uz Latviju – par Ukrainas konfliktā cietušo atbalsta fonda priekšsēdētājas privātiem līdzekļiem) un Yurii Myrshavka (saņemts SIA “Latvijas plastiskās, rekonstruktīvās un mikroķirurģijas centrs” rēķins par EUR 3026, nav vēl apmaksāts). Abi pacienti Latvijā ārstējās otro reizi – sākotnēji viņi ārstējās Ministru Kabineta apstiprinātās palīdzības ietvaros, bet valsts programma ir beigusies. Ar Veselības ministriju Ukrainas konfliktā cietušo atbalsta fondam nav iespējams vienoties, līdz ar to – esam priecīgi, ka pateicoties Latvijas iedzīvotāju atbalstam, neesam spriesti puišus atstāt vienus ar savām neatrisinātajām veselības problēmām.

Oktobrī izlietoti līdzekļi iegādājoties: Yurii Bubes aviobiļeti EUR 174,19; Yurii Bubes un Yurii Myrshavka medikamentiem/pārsienamajiem materiāliem un Yurii Myrshavka autobusa biļete EUR 141,13; bankas konta apkalpošanas maksa EUR 4,32. Kopā oktobrī izlietoti EUR 319,28

Citas atskaites:

Citi aktuāli projekti

Gaismas ceļš Donbasam

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Ārstnieciskā masāža

Ūdensdziedniecība bērniem ar kustību traucējumiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 065 772.81 €