Follow us Today has already donated 1,449.26 €

Help Ukraine!

Report 01.10.2015

Oktobrī ārstēšanu beiguši abi septembrī uzņemtie Ukrainas ievainotie: Yrii Bubes (ārstēšanu privātā klīnikā apmaksāja sponsors, kurš vēlas saglabāt anominitāti, transportu uz Latviju – par Ukrainas konfliktā cietušo atbalsta fonda priekšsēdētājas privātiem līdzekļiem) un Yurii Myrshavka (saņemts SIA “Latvijas plastiskās, rekonstruktīvās un mikroķirurģijas centrs” rēķins par EUR 3026, nav vēl apmaksāts). Abi pacienti Latvijā ārstējās otro reizi – sākotnēji viņi ārstējās Ministru Kabineta apstiprinātās palīdzības ietvaros, bet valsts programma ir beigusies. Ar Veselības ministriju Ukrainas konfliktā cietušo atbalsta fondam nav iespējams vienoties, līdz ar to – esam priecīgi, ka pateicoties Latvijas iedzīvotāju atbalstam, neesam spriesti puišus atstāt vienus ar savām neatrisinātajām veselības problēmām.

Oktobrī izlietoti līdzekļi iegādājoties: Yurii Bubes aviobiļeti EUR 174,19; Yurii Bubes un Yurii Myrshavka medikamentiem/pārsienamajiem materiāliem un Yurii Myrshavka autobusa biļete EUR 141,13; bankas konta apkalpošanas maksa EUR 4,32. Kopā oktobrī izlietoti EUR 319,28

Reports:

Other topical projects

Palīdzība Dināram Kalniņam

Palīdzība Intai Boterei

Make a Child's Dream Come True!

Palīdzība Rafaelam Aboļevičam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 059 684.60 €