Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Palīdzi Ukrainai 2015

Atskaite 01.09.2015

Projektā “Palīdzi Ukrainai!” septembrī  apmaksāts SIA Siguldas slimnīca rēķins par Vitalii Andrieiev rehabilitāciju – EUR 1 642,50

Ziedojumos tieši Ukrainas konfliktā cietušo atbalsta fondam saņemti EUR 2 529,04, no tiem lielākā daļa EUR 1 628,38 – Ukrainā savāktie skaidras naudas ziedojumi Vitalii Andrieiev ārstēšanai un rehabilitācijai.

Septembrī Latvijā ārstēšanu uzsācis Yurii Bubes – 32 gadus vecais brīvprātīgo bataljona “Čerņigiv” kareivis, kas 2015. gada martā/aprīlī ārstējies Latvijā valsts apmaksātās palīdzības programmas ietvaros. Diemžēl, viņam radušies sarežģījumi, ārstēšanās notiek klīnikā “Orto” – sākotnēji paredzēts, ka ārstēšanu apmaksāts Ukrainas konfliktā cietušo atbalsta fonds, bet ārstēšanas izdevumus, saskaņā ar tāmi 11 000 eiro apņēmies apmaksāts kāds Ukrainas uzņēmējs, kas vēlas palikt anonīms. Patlaban nav zināms, vai klīnika “Orto” piestādīs rēķinu par papildus ārstēšanu (neparedzēta atkārtota operācija, strutainas komplikācijas, dārga antibakteriāla terapija, ārstēšanas ilgums vairāk nekā divas reizes pārsniedz paredzētos) un, ja piestādīs, vai Ukrainas ziedotājs būs ar mieru apmaksāt papildus izdevumus. Yurii Bubes transportu uz Latviju bez maksas nodrošināja Ukrainas konfliktā cietušo atbalsta fonda valdes priekšsēdētāja.

Septembrī Latvijā nedēļu uzlabot zināšanas par rehabilitāciju bija ieradies Dr. Volodymyr Aleynik no Ļvivas. Viņš iepazinās ar klīnikas “Orto”, Siguldas slimnīcas un Mikroķirurģijas Centra darbu, uzzināja, kam jāpievērš uzmanība Yurii Bubes pēcoperācijas ārstēšanā. Dr. Volodymur Aleynik vizīte izdevumus organizācijai neradīja, organizatoriskos jautājumus kārtoja un izmaksas sedza Ukrainas konfliktā cietušos atbalsta fonda valdes priekšsēdētāja.

Finanšu atskaite:
Rehabilitācijas izmaksas EUR 1 642.50
Bankas izmaksas EUR 9,46
Kopā izlietots EUR 1 651,96

Citas atskaites:

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Marijai Bozovičai

Zobu labošana cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Onkoloģijas pacientiem

Palīdzība Aleksandram Ļevčenko

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €