Seko mums Šodien saziedoti jau 195.00 €

Palīdzi Ukrainai 2015

Ukrainā notiek karš, kas laupa dzīvības un mājas tūkstošiem nevainīgu cilvēku.  Ukrainas neatkarību apdraud Krievijas un tās atbalstīto teroristu agresija. Šajā nevienlīdzīgajā karā nedrīkst Ukrainu atstāt vienu.

Latvijas tauta nevar un nedrīkst palikt vienaldzīga. Mums jāatsaucas Ukrainas lūgumam pēc palīdzības.  

Ar saviem ziedojumiem mēs varam sniegt reālu palīdzību Ukrainā ievainoto civiliedzīvotāju un militārpersonu ārstēšanai un rehabilitācijai Latvijas ārstniecības iestādēs.

Savukārt Latvijas ārstiem tiks nodrošināta iespēja doties darbā uz Ukrainas slimnīcām palīgā smagi ievainoto ārstēšanā.

Palīdzības procesu nodrošinās „Ukrainas konfliktā cietušo atbalsta fonds”, koordinējot pacientu nokļūšanu Latvijā, ārstniecību un rehabilitāciju, kā arī organizējot Latvijas ārstu došanos uz Ukrainu. Viena rehabilitācijas vai ārstniecība kursa izmaksas ir vidēji 2000 eiro, tomēr katrs gadījums ir individuāli vērtējams.

Nepaliksim vienaldzīgi un palīdzēsim kara skartajai Ukrainai!

Ziedot iespējams arī zvanot uz labdarības tālruni 90067003 (maksa par zvanu 1,42 eiro).

Projektu īsteno: Ziedot.lv un „Ukrainas konfliktā cietušo atbalsta fonds”. Fonda dibinātāji ir Latvijas Ārstu biedrības prezidents Pēteris Apinis un Veselības ministrijas Parlamentārais sekretārs Renārs Putniņš. Par fonda valdes priekšsēdētāju iecelta ārste,  Latvijas ukraiņu kongresa pārstāve Jana Streļeca, valdē darbojas arī nodokļu konsultante Māra Niedra un Haralds Plaudis, Latvijas Ķirurgu asociācijas prezidents.

Projekts portālā ievietots 18.09.2014

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Projekts ievietots portālā 19.11.2014

Projekts noslēgts 31.12.2015

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Ziedot iespējams arī zvanot uz labdarības tālruni 90067003*.

*Maksa par zvanu 1,42 EUR, tai skaitā Lattelecom apkalpošanas maksa par katru zvanu 12,1%. Ja Jums neizdodas noziedot zvanot no mobilajiem tālruņiem, lūgums sazināties ar savu operatoru, lai noskaidrotu vai Jūsu izvēlētais tarifs ļauj veikt zvanus uz labdarības tālruņiem. Diemžēl priekšapmaksas karšu lietotājiem nav iespējams ziedot zvanot uz labdarības tālruni.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Andrejam Mišurinskiham

Stiprini Stipros

Latviešu mūziķi - ukraiņu karavīriem

Gaismas ceļš Donbasam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 097 926.77 €