Seko mums Šodien saziedoti jau 1,788.00 €

Palīdzība smagi slimiem jauniešiem

Kā sadzīvot ar smagu slimību un uzlabot savu stāvokli sapņo arī tie, kurus jau no mazotnes ir skārusi kāda smaga slimība vai traumas rezultātā radušās smagas veselības problēmas. Daudzus smagi slimus jauniešus skārusi bērnu cerebrālā trieka, kas atstāj sekas uz visu dzīvi. Tā ierobežo kustību iespējas un nepieciešams regulāri vingrot, kā arī veikt citu nepieciešamo rehabilitāciju. Ārstniecība vai rehabilitācija nodrošina to, lai stāvokli uzlabotu, neļautu slimībai progresēt, lai nerastos komplikācijas, kas var radīt deformācijas un stipras sāpes kustību traucējumu gadījumos. Regulāra rehabilitācija novērš stāvokļa pasliktināšanos nākotnē, kas var draudēt ar operācijām un pat vēl dārgākām rehabilitācijām. Ja slimība skārusi garīgo attīstību, tad palīdzēt var dažādas attīstību veicinošas nodarbības, fiziskās aktivitātes, kas veicina smadzeņu darbību.

Palīdzība nepieciešama vairākiem smagi slimiem jauniešiem, lai veiktu nepieciešamo rehabilitāciju, ko smagi slimo jauniešu ģimenes nevar atļauties apmaksāt.  Palīdzēsim smagi slimiem jauniešiem veseļoties!

Projekts ievietots portālā 01.01.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Aktuālie apakšprojekti:

Atkārtota palīdzība Svetlanai Bergmanei

No 1 500.00 € saziedoti 1 061.00 €

Rehabilitācija Latvijā

Atkārtota palīdzība Aleksandram Kušlim

No 2 727.00 € saziedoti 1 265.69 €

Rehabilitācija Latvijā

Atkārtota palīdzība Jekaterinai Ļebedevai

No 2 880.00 € saziedoti 1 391.00 €

Rehabilitācija Latvijā

Atkārtota palīdzība Denisam Karginam

No 3 468.00 € saziedoti 1 358.00 €

Rehabilitācija Latvijā

Kopā: 0.00

Vārds, Uzvārds
E-pasts


Realizētie apakšprojekti:

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Jeļenas Poļitovas aprūpē

Māmiņ, es Tevi mīlu!

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Gaisma mūsu brīvībai!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 018 257.30 €