Seko mums Šodien saziedoti jau 185.00 €

Palīdzība Raivo Dauģim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Raivo nepieciešamā summa saziedota.

Raivo ir dzīvespriecīgs, smaidīgs 21 gadu vecs jaunietis. Raivo savas dienas pārsvarā vada ratiņkrēslā, pārvietojas ar citu cilvēku palīdzību. Diagnoze – bērnu cerebrālā trieka, spastiska tetraparēze, kreisās gūžas locītavas sublukācija.

Fiziskie trūkumi Raivo ierobežo apzinātu kustību kontroli un spēju saglabāt galvas un rumpja kontroli pret gravitāciju.  Jaunietim nepieciešama pielāgota un ratiņkrēslā uzstādīta sēdvirsma. Ar īpašiem materiāliem ratiņkrēslu var pielāgojot jaunieša vajadzībām, izgatavojot sēdvirsmu ķermeņa pozicionēšanai, lai mazinātu ķermeņa deformāciju.

Valsts šādus pakalpojumus neapmaksā, bet ģimene pašu spēkiem to nespēj apmaksāt. Kopā nepieciešami 4200 eiro no kuriem 2688 eiro jau ir pieejami no saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to no ziedotājiem tiek lūgts 1512 eiro.

Palīdzēsim Raivo!

Projekts ievietots portālā 17.09.2019

Projekts noslēgts 30.09.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Es apņemos

Palīdzēsim izglābt dzīvības

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Palīdzība Gunitai Tropiņai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

828 831.35 €