Seko mums Šodien saziedoti jau 150.00 €

Atkārtota palīdzība Jekaterinai Ļebedevai

Jekaterinai no Ogres ir 27 gadi. Kopš bērnības viņai ir diagnosticēta spinālā amiotrofija, kas izpaužas kā muskuļu vājums un kustību traucējumi.  Slimības dēļ Jekaterina nevarēja iet uz skolu, tādēļ skolotājas nāca pie viņas uz mājām. Pēc vidusskolas Jekaterina iestājās tālmācības programmā psiholoģijas fakultātē Maskavā, bet mācības nācās pārtraukt veselības dēļ. 

Kopš 12 gadu vecuma Jekaterina bija praktiski guļoša, līdz pirms 3 gadiem viņa izcīnīja iespēju  veikt operāciju Somijas klīnikā. Tad viņa atkal iemācījās sēdēt un pārvietoties ratiņkrēslā. Viņas vecāki pirms vairākiem gadiem ir miruši. Jekaterina ir aizbildne savai jaunākajai māsai, viņām palīdz vectētiņš.   

Pateicoties līdzcilvēku palīdzībai Jekaterina varēja piepildīt savu sapni - viņa jau gadu var lietoto sev piemērotu elektrisko ratiņkrēslu!  “Kamēr man ir spēks es gribu strādāt, atpūsties, ceļot un galvenais – dzīvot aktīvi, it īpaši tagad, kad varu brīvi pārvietoties ar elektriskajiem ratiem”, priecājas Jekaterina un ļoti novērtē, ka par saziedotajiem līdzekļiem viņai tika apmaksātas arī fizioterapeita mājas vizītes.  

“Fizioterapijai pie manas kaites ir milzīga nozīme. Tā palīdz man kļūt stiprākai, atvieglot sāpes un kontraktūras, saglabāt un atbalstīt to muskuļu spēku, kas vēl man ir palicis. Fizioterapija var ne tikai uzlabot fizisko spēku, bet arī māca pareizi elpot, turēt savu svaru ratos, pareizi sēdēt, lai mazinātu sāpes, kas diemžēl man ir ikdienu“, stāsta Jekaterina un lūdz palīdzību fizioterapijas nodarbībām arī turpmāk.

Viena fizioterapeita nodarbība izmaksā 30 eiro, mēnesī  8 nodarbības – 240 eiro, gadā kopā fizioterapijas nodarbībām nepieciešami 2880 eiro.

Palīdzēsim Jekaterinai!

Projekts ievietots portālā 13.11.2018

Projekts noslēgts 09.12.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzība Agatai Tretjakai

Atbalsti rūpju bērniņus!

Palīdzība Dacei Korsakai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 159 062.57 €