Seko mums Šodien saziedoti jau 0.00 €

Atkārtota palīdzība Evai Teimanei

Sirsnīgs paldies, Evai nepieciešamie līdzekļi ir saziedoti.

Evai no Jēkabpils ir 21 gads. Meitenei kopš bērnības ir bērnu cerebrālā trieka, redzes problēmas, runas un attīstības traucējumi. Pateicoties intensīvai rehabilitācijai, meitene 7 gadu vecumā sāka pati staigāt, šobrīd staigā, bet ar grūtībām, nedaudz spēj lasīt un arī uzrakstīt savu vārdu. Eva mācījusies speciālajā skolā, šobrīd apmeklē dienas centru personām ar īpašām vajadzībām. Tomēr tas ir ievērojams progress, ņemot vērā smago diagnozi.

Lai meitenes stāvokli uzturētu, nepieciešama regulāra fizioterapija un nodarbības baseinā, ko iespēju robežās ģimene nodrošina dzīvesvietā. Mamma pati ar meiteni mājās nodarbojas – gan vingro un spēlē bumbu, gan dzied un dejo. Regulāra rehabilitācija novērš stāvokļa pasliktināšanos nākotnē, lai nostiprinātu gaitu, koordināciju un līdzsvaru, stiprinātu muskulatūru.  

Reizi gadā Evai nepieciešams intensīvs rehabilitācijas kurss rehabilitācijas centrā Jaunķemeri. Rehabilitācijas kurss kopā ar pavadoni, kā arī papildus masāža un reitterapija izmaksā 899 eiro.  

Evas mamma strādā, tētis ir 1. grupas invalīds, viņam ir amputēta kāja. Pašiem apmaksāt meitas rehabilitāciju viņi nespēj, tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Evai!

Projekts ievietots portālā 15.02.2019

Projekts noslēgts 01.03.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Ornelai Dančenko

Atbalsti rūpju bērniņus!

Palīdzēsim mūsu četrkājainajiem draugiem

Palīdzi Pogai izaugt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

443 377.76 €