Seko mums Šodien saziedoti jau 2,616.34 €

Palīdzība Ernestam Žegodam

Ernestam ir 11 gadi, un puisis ir vecākais bērns kuplā ģimenītē. Ernestam ir 3 jaunāki brālīši, un ģimenes ikdiena ir izaicinājumiem pilna. Kad Ernests piedzima viņam tika atklāta galvā cista, kas vēlāk ietekmēja zēna fizisko attīstību un tika uzstādīta diagnoze - cerebrālā trieka ar kreisās puses parēzi. Ikdienas gaitās Ernestam ir traucēta gaita, jo zēns staigājot pieklibo. Puisim ir grūtāk noturēt līdzsvaru un pārvarēt pēkšņus šķēršļus. Zēns pārsvarā viņš visu  dara ar labo rociņu. 

Ernests ir ļoti pašpietiekams un gudrs puisis, kurš apmeklē vispārizglītojošo skolu, interesējas par zinātni, autotehniku un sapņo kļūt par autotransporta inženieri. Liels gandarījums Ernestam bija pagājušajā pavasarī, kad puisis iemācījās braukt ar divriteni un šobrīd kopā ar jaunākajiem brāļiem var doties velobraucienos. Ernests regulāri apmeklē intensīvus rehabilitācijas kursus rehabilitācijas centrā “Poga”, un pēc katra kursa ir acīmredzami uzlabojumi, par ko priecājas gan pats Ernests, gan viņa ģimene. Speciālisti rekomendē rehabilitāciju nepārtraukt un tam gadam nepieciešami 3600 eiro.  Ernesta tuvinieki lūdz mūsu atbalstu un mums kopā jāpalīdz!

Palīdzēsim Ernestam piepildīt viņa sapņus un kļūt stiprākam!

Projekts ievietots portālā 26.04.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Jānim Lipinskim

Palīdzība Dināram Kalniņam

Palīdzība Dāvidam Romanovam

Palīdzība Diānai Priedei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 049 737.08 €