Seko mums Šodien saziedoti jau 0.00 €

Palīdzība Agnesei Grīvanei

Agnese ir 19 gadi, viņa dzīvo Brocēnu novada Cieceres pagastā. Meitenes dzīves ceļš ir iegrozījies tā, ka kopš 3 gadu vecuma viņu audzināja vecvecāki. Pēc pamatskolas viņa mācījās Saldus tehnikumā par datorsistēmu tehniķi. Diemžēl mācības neizdevās pabeigt, tāpat kā īstenot daudzus citus jaunas meitenes sapņus un ieceres. Tieši pirms gada notika ceļu satiksmes negadījums, kurā Agnesi notrieca smagā automašīna.

Agnese smagā stāvoklī tika nogādāta slimnīcā Rīgā. Tika konstatēta multipla galvas smadzeņu kontūzija, multipli sejas kaulu lūzumi, abpusējas plaušu kontūzijas, aknu un labās nieres kontūzija, kreisās puses ribu lūzumi un daudzas citas traumas. Trīs nedēļas Agnese bija komas stāvoklī. Viņai tika veiktas vairākas sarežģītas operācijas.  Pēc nepilna mēneša meitene atguvās, sāka atpazīt tuviniekus un sāka runāt. Pēc pāris mēnešu intensīvas rehabilitācijas meitene atsāka staigāt, taču viņa nevar noiet lielus attālumus ar kājām un ilgi nostāvēt.  

Tā kā avārijas rezultātā Agnesei ir stipri deformēts galvaskauss, smadzenes pieres daļā aizsargā tikai āda, tad viņai nozīmēta kranioplastija un nozīmēta individuāla galvaskausa protēze, ko valsts neapmaksā. Protēze aizvietos iztrūkstošo galvaskausa pieres daļu un pasargās no riska gūt jaunas traumas. 

Protēzi pēc individuāla pasūtījuma var izgatavot Polijas speciālisti un tā maksā 3248 eiro. Agneses lielākie balsti ir vecvecāki. Vecmāmiņai nācās aiziet no darba, lai ikdienā būtu kopā Agnesi un palīdzētu viņai atveseļoties. Vectētiņš palīdz ikdienā ar mašīnu izvadājot pie ārstiem un dažādām iestādēm. Līdz šim ģimene paši tikuši galā, tomēr maksa par galvaskausa protēzi ir tik liela, ka paši to nevar segt, tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Agnesei!

Projekts ievietots portālā 10.06.2019

Projekts noslēgts 13.06.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Namiņš bērniem

Dakteris POGA

Palīdzi Pogai izaugt!

Palīdzība Markusam Kraščukam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

953 263.91 €