Seko mums Šodien saziedoti jau 3,314.34 €

Palīdzība Sandrai Ameļčenkovai

Sandra ir starojoša un dzīvespriecīga sieviete, 3 pieaugušu dēlu mamma un 2 mazdēlu vecmāmiņa. Viņa ir medmāsa ar 20 gadu stāžu, kas ikdienā mēro ceļu no Iecavas uz darbu Rīgā.  Viņa strādā trīs darba vietās, viņa mīl savu darbu un ir laimīga, ka arī šobrīd, kad cīnās ar smagu slimību, viņa var turpināt strādāt. 

Pat kolēģi brīnās un nezinātāji nepateiks, ka Sandrai ir vēzis. Lai arī viņai noteikta invaliditāte,  viņa turpina ierastās gaitas ar lielu enerģiju un pozitīvu skatījumu uz dzīvi. Slimība viņu piemeklējusi jau otro reizi. Pirmo reizi pirms 12 gadiem Sandrai izdevās uzveikt krūts vēzi, tagad jau divus gadus vēzis ir otrā krūtī.

Ārstu konsīlijs nozīmējis ārstēšanu ar medikamentu Olaparib, ko Sandras diagnozei valsts neapmaksā. Ik mēnesi Sandrai nepieciešami 4709,20 eiro, lai ārstētos un dzīvotu. Šādu līdzekļu viņai nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību. Gadu ilgam kursam nepieciešami 56 510,40 eiro, divas devas viņa saņēmusi bez maksas, tādējādi trūkst 47 092 eiro.* 

Palīdzēsim Sandrai! 

* pēdējās izmaiņas 25.04.2024. 

Projekts ievietots portālā 18.04.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Evitai Kalniņai

Palīdzība Dāvidam Romanovam

Droni Ukrainas bruņotajiem spēkiem

Palīdzība Anitai Vallei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 050 435.08 €