Seko mums Šodien saziedoti jau 1,157.38 €

Palīdzība Deividam Grisenko 2018

Deividam ir 22 gadi, viņš ar sievu un 1,5 gadus veco meitiņu dzīvo Stendē, Talsu novadā. Deividam kopš dzimšanas ir bērnu cerebrālā trieka, viņš nespēj pats staigāt, pārvietojas ratiņkrēslā. Viņš tikai nedaudz viņš spēj pats nostāvēt kājās, uzkāpt pa kāpnēm, ja ir kāds, kas palīdz un atbalsta.

Līdz pilngadībai Deividam rehabilitācija bija valsts apmaksāta, bet kopš 18 gadus vecuma Deividam par rehabilitāciju jāmaksā pašam. Deividam nepieciešami vismaz divi kursi gadā rehabilitācijas centrā “Jaunķemeri”. Viņa ikmēneša invaliditātes pabalsts nav tik liels, lai Deivids varētu pats atļauties par rehabilitāciju samaksāt, tādēļ viņš lūdz līdzcilvēku palīdzību 1060 eiro apmērā par 2 rehabilitācijas kursiem gadā.

Palīdzēsim Deividam!

Projekts ievietots portālā 23.11.2018

Projekts noslēgts 02.03.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Piepildi bērniņa sapni!

POGA uz riteņiem

Palīdzība Dāvim Lambertam

Ergoterapija bērniem ar kustību traucējumiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

822 088.16 €