Seko mums Šodien saziedoti jau 160.00 €

Jaunumi

14.12.2004

Ziemassvētku zvaigžņu koris

Projekts “Ziemassvētku zvaigžņu koris” aicina palīdzēt radošiem cilvēkiem, kuri slimo ar multiplo jeb izkaisīto sklerozi. Mūziķi aicina ziedot līdzekļus Latvijas Multiplās Sklerozes Asociācijai, kurā apvienojušies šīs slimības slimnieki, kā arī viņu atbalstītāji.

14.12.2004

Ziedot.lv - viens gads!

Gada laikā kopš darbojas labdarības portāls Ziedot.lv, ziedotāji 27 portāla labdarības projektiem kopumā ziedojuši 29648,46 latu. Cilvēki Internet portālā ziedo katru dienu, kur tradicionālā ziedojumu summa ir 1 vai 5 lati, savukārt lielākais privātpersonas ziedojums ir bijis 400 latu. Portāls ir sevi apliecinājis kā efektīvu līdzekli privātpersonu ziedošanai un Internet vidi kā ērtu ziedošanas veidu.

09.12.2004

Dāvini kādu sapni mazam cilvēkam!

No 9. līdz pat 20.decembrim ikviens t/c „Mols” apmeklētājs varēs izlasīt lielo ģimeņu-bērnu namu bērnu sarakstītās kartiņas un piepildīt kādu mazo sapni, nopērkot minēto dāvaniņu un atstājot to zem eglītes. Ziemassvētku vecītis katram no gandrīz 600 bērniem visā Latvijā aiznesīs dāvanā viskārotāko, tā ik reizi padarot pasauli par vienu dvēselīti gaišāku.

11.11.2004

Aicina atbalstīt Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas rotaļu istabas remontu

Lai izremontētu Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas rotaļu istabu, izveidots projekts "Saule bērnu acīs", kurā tiek aicināts iesaistīties ikviens Latvijas iedzīvotājs

08.11.2004

Plāksteris bērnu slimnīcai

Vairākās tirdzniecības vietās Latvijā no 8. novembra līdz 31. decembrim ilgs labdarības akcija ''Plāksteris bērnu slimnīcai''. Akciju rīko Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas attīstības atbalsta fonds, ka akcijas mērķis ir iegādāties aparatūru Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas anestezioloģijas nodaļai.

 

RT @lovemurr22: Tikko LTV rādīja sižetu par LV 3D printeru drukātājiem #Wildbees ????, kas palīdz spridināt orkus ierakumos. Palīdzam ar ???? U…

pirms 1 dienas
 

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

411 998.35 €