Seko mums Šodien saziedoti jau 858.00 €

Jaunumi

17.08.2022

Saulespuķu akcija #CilvēkosIrSpēks

Šogad Latvijas lauksaimnieki ir izaudzējuši 84 hektārus saulespuķu un apvienojušies skaistā akcijā: ikviens tiek aicināts apbraukāt saulespuķu laukus, fotografēties saulespuķēs, dalīties ar bildēm, ņemt līdzi ziedus un, skenējot QR kodu lauka malā atrodamajās informatīvajās planšetēs, ziedot sevis izvēlētu summu ziedot.lv akcijai “Cilvēkos ir spēks!".

16.08.2022

Latvijas iedzīvotāji vāc 5 000 000 EUR ziedojumu bairaktaram Ukrainas armijai

Turpinoties Krievijas agresijai Ukrainā, Latvijas iedzīvotāji, ar Aizsardzības ministrijas un Ziedot.lv atbalstu, nolēmuši ziedot “Latvijas bairaktaram”, kuru plāno iegādāties no Turcijas, lai dāvinātu Ukrainai.

09.08.2022

Lidostā “Rīga” atklāj ziedojumu punktu depozīta iepakojumiem

No 9. augusta, ikvienam lidostas “Rīga” pasažierim un viesim ir iespēja savu pirms lidojuma iztukšoto depozīta iepakojumu noziedot īpašā ziedojumu punktā, kas atrodas pirms lidostas drošības kontroles. Tādējādi 10 centu depozīta maksas vērtība par katru nodoto iepakojumu tiks novirzīta Latvijas Dabas fonda iniciatīvai dabisko pļavu saglabāšanai un atjaunošanai Latvijā. Ziedošanas procesu koordinē labdarības organizācija Ziedot.lv.

08.08.2022

Sākas labdarības akcija “Palīdzēsim sagatavoties skolai kopā!”

Katru gadu skolas gaitas uzsāk vairāki tūkstoši Latvijas skolēnu, un tas ir liels notikums gan pašam bērnam, gan viņa ģimenei. Īpaši apgrūtinoša gatavošanās skolai mēdz būt mazāk aizsargātai sabiedrības daļai – maznodrošinātajām daudzbērnu ģimenēm, kā arī Ukrainas bēgļu ģimenēm, kuras patvērumu radušas mūsu zemē. Lai palīdzētu grūtībās nonākušajām ģimenēm sagatavot bērnus jaunajam mācību gadam, jau trešo gadu tiek organizēta labdarības akcija “Palīdzēsim sagatavoties skolai kopā!”.

 

pirms 5 mēnešiem
 

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 757 059.68 €