Seko mums Šodien saziedoti jau 285.00 €

Jaunumi

26.08.2004

Taps grāmata, kas apkopos “rūpju bērnu” dzeju un stāstus

Latgales priekšpilsētas “Rūpju bērns” plāno izdot grāmatu, kas apkopos cilvēku ar īpašām vajadzībām stāstus un dzeju. Daudziem no viņiem rakstīšana ir vienīgais veids, kā sevi izpaust, realizēt. Grāmata uzrunās sabiedrību tieši ar šo cilvēku vārdiem, viņu pārdzīvojumiem, izjūtām, fantāzijas ceļiem. Grāmatas galvenais autors ir Sergejs, kuram ir 25 gadi, kurš runas un kustību traucējumu dēļ visu savu mūžu pavadījis invalīda ratiņos. Rakstīšana Sergejam ir vienīgais veids, kā sevi izpaust un realizēt. Jaunieša rakstīšanas tehnika ir unikāla – Sergejs raksta vienā rokā turot zīmuli un ar to sitot pa klaviatūru, kā rezultātā ar datortehnikas palīdzību tiek radīti daudzi literāri darbi.

26.08.2004

Nepieciešams atbalsts zupas virtuves izveidei Skrundā

Atklātais sabiedriskais fonds (ASF) ”Ventas krasti” plāno izveidot zupas virtuvi, kurā varētu vienreiz dienā saņemt siltu ēdienu Skrundas novada maznodrošinātie.

25.08.2004

Projekta IEKLAUSIES MŪSU SIRDĪS! īstenotāji meklē atbalstītājus un sadarbības partnerus

Ikvienam bērnam, neatkarīgi no viņa materiālās situācijas ir kāds sapnis talants vai iecere. Atbalstot projektu “Ieklausies mūsu sirdīs”, Jūs varat nodrošināt iespēju piedalīties radošajā un izzinošajā procesā bērniem no maznodrošinātām ģimenēm un bērniem no sociālām riska grupām, radot iespēju attīstīt savas dotības, iegūt zināšanas – dejot, spēlēt teātri, piedalīties sporta nodarbībās un integrēties vienaudžu sabiedrībā.

01.08.2004

Aicina ziedot Rīgas ev.lut. Augšāmcelšanās dievnamam

27. jūlija vakarā izcēlās ugunsgrēks Rīgas ev.lut. Augšāmcelšanās draudzes dievnamā Rīgā, Klusajā ielā 4.

18.06.2004

Ziedojumu akcija

Lai piesaistītu Dzintaru koncertzālei labākos pasaules pianistus, BOP SIA „Jūrmalas mūzika” vēlās iegādāties koncertflīģeli „Steinway & Sons” D 274, kurš, kā atzīst speciālisti Latvijā un ārvalstīs, ir piemērotākais un labākais flīģelis. Vācijā ražotie „Steinway & Sons” koncertflīģeļi ir ieņēmuši godpilno pirmo vietu starp visiem koncertflīģeļiem pasaulē.

 

RT @Europarl_LV: Kopā = spēks! @RigasDome kopā ar labdarības organizāciju @ziedot_lv atsaukusies @EP_President @RobertaMetsola un @EUROCITI…

pirms 5 stundām
 

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 672 270.08 €